18 апреля 2024
Солістка гурту Kazka Олександра Заріцька гастролюючи Європою, встигла відпочити і позасмагати в сонячній Валенсії.
В Instagram виконавиця закарбувала теплі спогади з устрицями, морем і декольте.
"Розклад, концерти, зйомки. Як ви бачите на фото, вихідні вдалися", - підписала фото Заріцька.

Олександра вигуляла себе та своє декольте

Прогулялася в комендантську годину...

Позасмагала на пляжі


Та поласувала афродизіаками
Нагадаємо, раніше Заріцька показувала, що рятує її від сумних новин і сірої буденності.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Китай через проблеми енергосистеми втрачає стільки ж «зеленої» енергії, скільки споживає вся Франція 4 июня 2026
Як зазначають аналітики, у першому кварталі цього року Китай зіткнувся з парадоксом: маючи колосальну виробництво сонячної та вітрової енергії, для порятунку від «ормузького енергетичного кризису» країна наростила… вугільну генерацію. Вузьким місцем стали не лінії електропередач, а нездатність забезпечити баланс за рахунок джерел ВДЕ. У Китаї продовжують покладатися в цьому питанні на вугільні електростанції і не можуть відійти від такої практики.
Головна зірка "Емілі в Парижі" Лілі Коллінз підтримала тенісистку Соболенко з Білорусі, яка принижувала українок: її поставили на місце Коллінз нагадали про політичну позицію білоруски
NASA завершило місію марсіанського зонда MAVEN — він так і не знайшовся після загадкової аварії на борту 4 июня 2026
3 липня 2026 року NASA офіційно попрощалося з місією та зондом MAVEN — першим космічним апаратом, спеціально створеним для вивчення процесів у верхніх шарах атмосфери Марса. Зонд пропрацював на орбіті Червоної планети понад 11 років, хоча його основна місія була розрахована всього на один рік. Востаннє сигнал від MAVEN був отриманий 6 грудня 2025 року, після чого апарат несподівано перестав виходити на зв'язок.