Засідка з "розтяжкою" для поліцейських у центрі Києва: затримали підозрюваного у вчинені теракту

27 ноября 2024

Поліція Києва та СБУ затримали чоловіка, який за вказівкою ворожих спецслужб намагався підірвати наряд поліції. Зловмисник встановив в орендованій квартирі у Печерському районі "розтяжку" з гранатою та викликав правоохоронців.

Про це повідомили в пресслужбі Національної поліції України та Служби безпеки України. Підозрюваному загрожує до 12 років за ґратами.

Як розповіли правоохоронці, вони отримали повідомлення про домашнє насильство – жінка повідомила, що її побив хлопець. У телефонній розмові з поліцейськими "потерпіла" повідомила, що через страх розправи вона зачинилась у ванній кімнаті, а двері до квартири залишила відчиненими.

"Увійшовши до квартири, поліцейські зрозуміли, що всередині "розтяжка", тому швидко покинули приміщення до того, як граната здетонувала. Завдяки професійним діям жоден із правоохоронців не постраждав", – розповіли в пресслужбі.



Зловмисника знайшли та затримали – ним виявився 43-річний мешканець Київщини, який неодноразово мав проблеми із законом. Слідчі встановили, що ворожі спецслужби завербували чоловіка через один із месенджерів.

"За вказівкою куратора він заздалегідь винайняв квартиру, розмістив там камери відеоспостереження для підтвердження своїх дій, заклав вибухівку. А дзвінок на 102 жіночим голосом був фейком, щоб заманити у пастку поліцейських. Після скоєного порушник переховувався за місцем мешкання, де його і затримали", – додали в пресслужбі.







Варто додати, що зловмисник так і не отримав щедру винагороду за свою "роботу", яку йому обіцяв ворог. За фактом вчинення терористичного акту відкрито кримінальне провадження, а затриманому повідомили про підозру. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.




Як повідомляв OBOZ.UA, співробітники Нацполіції та СБУ затримали 17-річного хлопця, який, за інформацією слідства, причетний до вчинення терористичного акту у столиці. Неповнолітній, виконуючи завдання ворожої спецслужби, підірвав саморобний пристрій біля адмінбудівлі в Дарницькому районі.

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Королівський експерт назвав причину, чому "запасного" принца Гаррі і його дружину мають позбавити титулів 5 мая 2025

Королівський експерт назвав причину, чому "запасного" принца Гаррі і його дружину мають позбавити титулів Вони проявили неповагу до спадщини королеви Єлизавети II

Джіджі Хадід палким цілунком підтвердила свій роман з Бредлі Купером 5 мая 2025

Американська супермодель Джіджі Хадід влаштувала розкішну вечірку з нагоди свого 30-річчя, яке святкувала нещодавно. У своєму Instagram красуня показала фото з івенту.

Президент Мексики відповіла на пропозицію Трампа розмістити війська 5 мая 2025

Трамп запропонував направити американських військових протистояти наркокартелям на території Мексики.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Тетяна 5.0
Тетяна

Отзывов: 1

SHARNIN OLEKSII 5.0
SHARNIN OLEKSII

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше