5 февраля 2025
У московському ЖК Алі Червоні вітрила внаслідок вибуху загинув кримінальний авторитет, засновник батальйону АрБат Армен Саркісян, відомий як Армен Горлівський. За даними російських ЗМІ, його підірвав смертник, який також загинув на місці.
Повідомляється, що вибуховий пристрій міг бути закладений у ліфтовому холі. Деякі ТГ-канали стверджують, що Саркісяна підірвали за допомогою МОН-50, яку нападник активував після виходу жертви з ліфта. Вибухівка була закріплена на тілі смертника.
РосЗМІ повідомляють, що ймовірним виконавцем є 55-річний громадянин Вірменії Парур К., який мав судимості та, ймовірно, служив у десантних військах. Декількох його можливих спільників уже затримали.
Серед можливих причин ліквідації називають внутрішні конфлікти в середовищі бойовиків, а також "переділ" ринку тютюнової продукції, оскільки Саркісян був одним із найбільших імпортерів тютюну до Росії.
Саркісян народився у Вірменії, згодом переїхав до Горлівки. В Україні його пов’язували з оточенням Януковича та вважали організатором "тітушок" для придушення Євромайдану. Після 2014 року приєднався до бойовиків "ДНР", а у 2022 році створив АрБат– підрозділ спецпризначення у складі російської армії.
Нагадаємо, у престижному житловому комплексі Алі Паруса в Москві стався вибух, унаслідок якого загинула одна людина та четверо постраждали. Було порушено кримінальну справу про вбивство та замах на вбивство двох і більше осіб.
Згодом стало відомо, що одним із постраждалих є Армен Саркисян - "президент федерації боксу" так званої "ДНР" та засновник вірменського добровольчого батальйону Арбат, який воює у складі російської армії в Україні.
Раніше СБУ та Нацполіція України задокументували злочини Армена Саркісяна (відомого у кримінальних колах як Армен Горлівський), який переховувався на окупованій території та співпрацював із російськими силовиками. Він перебував у міжнародному розшуку за організацію вбивств у центрі Києва під час Революції Гідності. Його вважали близьким до ексрегіонала Юрія Іванющенка.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Шольц розкритикував ідею Трампа щодо України 4 февраля 2025
Канцлер Німеччини назвав пропозицію президента США "прив'язати" поміч Києву до українських ресурсів "егоїстичною".
"Кабаноси більше не купую": Хіменес-Браво показав, як просто приготувати перекус із курячого філе 4 февраля 2025
Зірковий телекухар Ектор Хіменес-Браво продовжує ділитися зі своєю аудиторією власними кулінарними знахідками та лайфхаками.
"Терен" натякнув на розставання з переможницею "Холостяка" та заговорив про непростий період у житті 4 февраля 2025
"Терен" натякнув на розставання з переможницею "Холостяка" та заговорив про непростий період у житті Олександр показав листа, який склав перед останньою церемонією