На Київщині затримали чоловіка, який убив знайомого на залізничній станції

26 апреля 2024

Правоохоронці затримали зловмисника, який, за інформацією слідства, під час конфлікту жорстоко вбив знайомого. Зловмисник завдав опоненту близько 40 ножових поранень на залізничній станції Вишняки Фастівського району Київщини.

Про це повідомили в пресслужбі поліції Київської області. Підозрюваному загрожує до 15 років позбавлення волі.

"Подія сталася у Фастівському районі на залізничній станції Вишняки. Перехожий виявив закривавлене тіло чоловіка та повідомив до поліції. Правоохоронці з'ясували, що під час розпивання спиртних напоїв між чоловіками виникла сварка. 42-річний зловмисник завдав численних ударів ножем в обличчя та спину 39-річному чоловікові. Внаслідок отриманих травм потерпілий загинув на місці. Зловмисника затримали за місцем проживання", – розповіли в поліції.

Як розповіла OBOZ.UA речниця Київської обласної прокуратури Олена Ковальова, зловмиснику, який завдав опоненту близько 40 ударів ножем, повідомили про підозру в скоєнні умисного вбивства. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Нагадаємо, Деснянський районний суд столиці виніс вирок чоловіку, який жорстоко вбив співмешканку. Під час конфлікту зловмисник ножем завдав 23 удари потерпілій.

Як повідомляв OBOZ.UA, за апеляційною скаргою прокуратури суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою зловмиснику, який намагався вбити колишню дружину. На Київщині раніше судимий чоловік підпалив автівку разом із жінкою через відмову відновити стосунки.

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Виконавиця хіта "Двічі в одну річку не ввійдеш" Юлія Рай нарешті вийшла з тіні: як змінилася зірка 2000-х в еміграції 23 марта 2026

Виконавиця хіта "Двічі в одну річку не ввійдеш" Юлія Рай нарешті вийшла з тіні: як змінилася зірка 2000-х в еміграції Співачка виступила в Австралії

Фахівці розказали, що робить організм беззахисним перед хворобами 23 марта 2026

Імунна система — це не просто «щит», що захищає від вірусів і бактерій. Це складний і чутливий механізм, який реагує на найменші збої в способі життя, харчуванні та психоемоційному стані. Якщо довго не звертати уваги на власні звички, навіть найміцніша захист може дати тріщину.

Ізраїльська ППО збила іранську ракету у космосі 23 марта 2026

Попередньо, перехоплення відбулося поза межами атмосфери із застосуванням далекобійної системи протиповітряної оборони Arrow 3.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Шахраї  
Шахраї

Отзывов: 1

Industrialbank 4.7
Industrialbank

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше