14 мая 2024

У Солом’янському районі Києва правоохоронці виявили у перехожого 86 пакунків з психотропною речовиною "Альфа-PVP". Під час обшуку за місцем його мешкання було вилучено ще 150 готових до збуту згортків із "товаром".
Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Зловмиснику загрожує до десяти років ув’язнення з конфіскацією майна.
За словами правоохоронців, відпрацьовуючи територію Солом’янського району вони помітили чоловіка, який поводив себе підозріло – ним виявився 33-річий місцевий мешканець. Під час перевірки правоохоронці виявили у нього заборонені речовини.


"Слідчі вилучили у порушника 86 згортків з психотропною речовиною "Альфа-PVP", а під час санкціонованого обшуку за місцем його мешкання – ще 150 готових до збуту згортків із психотром. Крім того, правоохоронці встановили, де фігурант вже встиг зробити "закладки", звідки вилучили ще 15 пакунків з "Альфа-PVP", – уточнили в пресслужбі.

Зловмисника затримали та повідомили йому про підозру в збуті наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів.

Як повідомляв OBOZ.UA, правоохоронці Київської області викрили міжнародний канал контрабанди наркотиків до України. "Товар" до нашої країни потрапляв під виглядом дитячих іграшок та одягу.
Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Ці два предмети у ванній «кишать» бактеріями 26 августа 2026
Вчені з Північно-Східного університету (Бостон, штат Массачусетс) з’ясували, що насадки для душу та зубні щітки…
Спроба підпалу заводу в Словаччині: ЗМІ дізналися, що той належить Україні 26 августа 2026
Поліція вилучила в зловмисників запальну суміш бензину та полістиролу - саморобний аналог напалму - а також інструменти.
Фахівці відповіли, чи правда, що полуниця та імбир підвищують лібідо 26 августа 2026
Ці продукти називають афродизіаками. І українські, і закордонні сайти називають полуницю та імбир афродизіаками, тобто…