Зеленський може відвідати Аляску, але є нюанс - CNN

11 августа 2025

Президент США Дональд Трамп анонсував зустріч із диктатором Володимиром Путіним на Алясці. Паралельно з цим у Білому домі допускають участь глави України Володимира Зеленського в переговорному процесі, пише CNN.

Як зазначає видання, Зеленський не був прямо названий як учасник зустрічі Трампа і Путіна на Алясці, яка відбудеться в п'ятницю. Проте, за даними джерел CNN, Білий дім не повністю виключає участь Зеленського в деяких зустрічах.

"Один із представників Білого дому наголосив, що будь-які питання за участю Зеленського, ймовірно, відбудуться після зустрічі Трампа і Путіна", - ідеться в статті.

Офіційний представник Білого дому заявив, що Трамп залишається "відкритим для тристороннього саміту з обома лідерами", але що "Білий дім планує двосторонню зустріч, про яку попросив президент Путін".

При цьому CNN підкреслює, що саму зустріч підготували дуже швидко, і її деталі поки що незрозумілі, точне місце проведення також поки що не оголошені.

"Примітно, що в заяві Трампа не було зазначено, чи братиме Зеленський участь у цьому процесі і коли. Зеленський і європейські лідери, тим часом, наголошували на не

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп заявив, що його зустріч з правителем РФ Володимиром Путіним відбудеться 15 серпня на Алясці. За його словами, розглядається можливість обміну територіями і деталі угоди обговорюватимуться протягом наступних днів. 

У відповідь на це Зеленський наголосив, що Україна не даруватиме свою землю РФ, але готова до реальних рішень, які можуть дати мир.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsAppобхідності участі України в будь-яких обговореннях про припинення війни", - зазначає видання.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У районі порту Усть-Луга стався вибух - росЗМІ 13 июня 2026

За попередніми даними, причиною вибуху стала розгерметизація труби під час її випробування.

Японія успішно запустила ракету-носій H3 в легкій конфігурації 12 июня 2026

12 червня 2026 року з космодрому Танегасіма Японія запустила нову ракету-носій H3 в найлегшій конфігурації — без жодного твердопаливного прискорювача. Це розширює діапазон застосувань ракети для виведення в космос легкого та середнього за вагою корисного навантаження. Ракета H3 обіцяє стати універсальним інструментом, покриваючи весь спектр запусків, ювелірно точно підганяючи характеристики під завдання та орбіти.

Названо 9 симптомів хронічого стресу 12 июня 2026

Їх потрібно знати всім.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

TKALICH YEVHENII 4.9
TKALICH YEVHENII

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше