23 апреля 2024

Телеведуча та громадська діячка Маша Єфросиніна багато років знайома з президентом України Володимиром Зеленським і його дружиною Оленою. За цей час вони пройшли етап співпраці на ТБ-проєктах з лідером українців, а тепер спільна робота обʼєднує артистку та першу леді, оскільки вони вдвох цікавляться проблемами гендерної нерівності та насилля.
В інтервʼю "Українській правді" Маша Єфросиніна розповіла про свій досвід спілкування з подружжям і враженнями від цих розмов.
Колишнього шоумена, який побудував медіаімперію до президенства, ведуча назвала "одним із найкращих партнерів у її житті". Ще 15 років тому, коли зірки співпрацювали на різних проєктах, вона відзначала надійність, зібраність і дисциплінованість свого колеги.
"Сценарій є заздалегідь, все прописано, все проговорено, все дуже легко, всі жарти лягали на мене, всі пасажі, які ми відпрацьовували. Володимир один із небагатьох партнерів, які дають працювати в парі. У роботі він максимально усе контролює. Тобто він не працював так, як я. Наприклад, ми були ведучими "Телетріумфу", він уточнював, хто де стоїть, куди виходять нагороджуючі, де стоять мікрофони", – пригадала Єфросиніна.

Водночас Зеленський не був гостем на всіх медіазаходах, де збиралися його колеги. Маша Єфросиніна вважає, що артист був у цей час зайнятий, тому, коли всі телезірки ще були просто ведучими, він уже прикрашав обкладинку Forbes і досягнув величезних успіхів у кіно та телевиробництві.
Свої стосунки з президентом вона описала як "теплу повагу" та пригадала всього одну 30-хвилинну розмову з ним у гримерці. А дружину лідера артистка вважає закритою, хоч і не вкладає в це слово поганих асоціацій.
Вони познайомилися в 2016 році, але вперше Олена Зеленська покликала до себе зірку в 2019-му. Вона попросила підготувати звіт щодо ситуації з гендерно зумовленим насильством в Україні, що в той час уже було спеціалізацією Єфросиніної.

"У нас немає особливих стосунків. Ми бачилися за всі ці роки каденції президента рази три в її офісі. І постійно перетиналися на заходах, які присвячені боротьбі з домашнім насильством. Вона дуже закрита. Ти дивишся на неї і думаєш: краще от не буду підходити і не турбуватиму. Я думаю, що їй не подобається публічність", – поділилася думками артистка.
Раніше OBOZ.UA писав, що Маша Єфросиніна відверто розповіла про стосунки з сестрою і розкрила, який Ющенко насправді.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Фінляндія надасть Україні допомогу на 128 млн євро 30 мая 2026
Вартість обладнання становить приблизно 128 млн євро. Загалом Фінляндія вже поставила Україні оборонного обладнання на суму 3,4 млрд євро.
OpenAI відправить на пенсію ШІ-моделі GPT-4.5 та o3 до кінця літа 30 мая 2026
OpenAI готується до виведення з експлуатації останніх ІІ-моделей попереднього покоління. Так, GPT-4.5, єдина доступна досі модель сімейства GPT-4, стане недоступною для користувачів в кінці червня, а алгоритм o3 — в серпні 2026 року.
Голова ЄК і прем'єр Угорщини погодили розблокування заморожених €16,4 млрд 30 мая 2026
Угорщина поступово ухвалюватиме закони, спрямовані на розв’язання проблем, "пов’язаних із конфліктом інтересів і дотриманням принципів сумлінності".