16 декабря 2022
Цього року українські учні через повномасштабну війну з Росією залишилися без традиційних святранків та шкільних дискотек напередодні Нового року та Різдва. Тим часом у школах країни-агресорки активно готуються до свят. Щоправда, і тут не обійшлося без обмежень – дітям видали довгий перелік "заборонених" артистів, музику яких не можна використовувати на заходах.
Очевидно, що "чорний список" поповнили українські виконавці, котрі з 24 лютого активно висловлювали свою антивоєнну позицію, а також їхні російські колеги-опозиціонери. Відповідне розпорядження адміністрації з переліком "неугодних" музикантів з'явилося у мережі.
"Зовсім скоро у нас пройдуть тематичні дискотеки. У кожного класу є тематика. Старости повинні скинути 10 треків від кожного класу. Але не забуваємо, що музика має бути танцювальною", – йдеться в розсилці, до якої додали той самий "заборонений" список.
Загалом у переліку 29 сольних вокалістів та колективів.
Серед них: Моргенштерн, Noize MС, Маніжа, Оксимирон, "Ногу свело!", "ДДТ", "Машина времени", Louna. "Аквариум", Валерій Меладзе, "Би-2", Face, Земфіра, Little Big, "2Маши", Alekseev, Макс Барських, Віра Брежнєва, Борис Гребенщиков, Anacondaz, "Нерви", "Каста", "Один у каное" , "Океан Ельзи", Іван Дорн, Надя Дорофєєва, Світлана Лобода, Монатик, Потап та Настя Каменських.
Крім тих артистів, які публічно підтримали Україну та засудили дії Кремля, у списку, як можна помітити, фігурують і ті знаменитості, котрі відкрито не визнали Росію агресором, але покинули її з початком повномасштабної війни.
Як писав OBOZREVATEL раніше, у мережі з'явився "чорний список" російських музичних виконавців, виступи яких нібито вважаються небажаними в РФ. У стоп-лист потрапили як артисти, які відкрито виступили проти війни, так і ті, хто залишив країну після повномасштабного вторгнення в Україну 24 лютого. Цей документ нібито розповсюджується серед організаторів концертів.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
РФ легалізує трудове рабство - розвідка 13 октября 2025
Через відтік робочої сили та заборони для мігрантів із країн СНД Москва переорієнтувалася на працівників із Південної Азії, створюючи умови, що дедалі більше нагадують трудове рабство.
Чутки підтвердилися: Кеті Перрі та Джастіна Трюдо підловили за поцілунками на спільному відпочинку 13 октября 2025
Американська співачка Кеті Перрі та колишній прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо, здається, таки закрутили роман. Після численних чуток про стосунки цих двох, папараці підловили їх на відпочинку на яхті.
ЄС впровадив нову систему в’їзду 13 октября 2025
Нова система в'їзду-виїзду в країни Євросоюзу починає діяти 12 жовтня. Більше змін відбудеться у 2026 році.