Землетрус у Тибеті: 125 жертв, кількість постраждалих зросла до 337

11 января 2025

Кількість постраждалих через землетрусу в Тибеті подвоїлась за останні три дні, після того, як рятувальники розширили зону пошуку. Про це 10 серпня повідомляє Reuters.

За даними державної китайської газети Global Times, внаслідок землетрусу постраждали 337 осіб.

Скільки людей вважаються зниклими безвісти – невідомо. Експерти кажуть, що через три дні ті, хто опинився під завалами, скоріш за все, загинули від переохолодження, адже нічні температури в регіоні в середньому становлять мінус 10-15 градусів за Цельсієм в цю пору року.

До п'ятниці в зоні стихійного лиха сталося більше ніж 1600 підземних поштовхів, що ускладнило переміщення понад 47 000 постраждалих людей до тимчасових притулків. Це найсерйозніша за останні роки катастрофа в Тибеті. Землетрус ставить перед владою виклик швидкого порятунку тих, хто все ще перебуває в пастці, пошуку тіл загиблих і забезпечення житлом десятків тисяч переселенців.

До регіону уряд направив 743 000 тонн таких продуктів, як зерно, олія, м'ясо та овочі, а Міністерство торгівлі Китаю повідомило, що ще 2000 тонн замороженої свинини та 1600 тонн замороженої яловичини і баранини готові до відправки.

Нагадаємо, 7 січня в Тибетському автономному районі Китайської Народної Республіки (КНР) було зафіксовано землетрус магнітудою 7,1 бала. Його епіцентр знаходився за 181 км на північ від індійського міста Дарджилінг й 87 кілометрів на північний схід від Евересту.

Раніше повідомлялося, про 95 загиблих та 130 постраждалих.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

РФ пошкодила залу слави біля підніжжя монумента Батьківщина-мати у Києві 4 февраля 2026

РФ пошкодила залу слави біля підніжжя монумента Батьківщина-мати у Києві

Зʼявилося рідкісне фото Кетрін О'Гари з "Сам удома" під час останнього виходу у світ: перед смертю вона сильно схудла 3 февраля 2026

Зʼявилося рідкісне фото Кетрін О'Гари з "Сам удома" під час останнього виходу у світ: перед смертю вона сильно схудла Актриса не надавала значення разючим змінам свого тіла

У РФ констатували початок банківської кризи 3 февраля 2026

Російські банки мають понад 11% проблемних кредитів. Також фіксується високі ризики "втечі вкладників".

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше