Землетрус у Японії: кількість загиблих знову зросла

7 января 2024

Кількість загиблих через землетрус у Японії зросла до 126 осіб. Про це сьогодні, 6 січня, повідомляє Associated Press.

Зазначається, що найбільше загиблих - у місті Вадзіма - 69.

Понад 500 людей отримали поранення, щонайменше 27 з них - серйозні.

Понад 200 людей досі вважаються зниклими безвісти. Одинадцять людей - під завалами двох будинків в Анамізу.

Чиновники попереджають, що дороги, деформовані і потріскані внаслідок землетрусу, можуть зруйнуватися, а загалом ситуація може ускладнитися через погіршення погоди: прогнозують дощ і сніг.

Уздовж узбережжя Японії поступово відновлюється електропостачання, але все ще не вистачає запасів води, оскільки аварійні системи водопостачання також були пошкоджені.

Нагадаємо, 1 січня у центрі Японії стався землетрус магнітудою 7,6. Виникли цунамі. Після цього протягом дня відбулася серія сильних повторних землетрусів. Сьогодні, 6 січня, вранці було відомо про 110 загиблих.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Як сьогодні працюють із землею та будівництвом: досвід PRO LAND INVEST у Львові 21 февраля 2026

Чому комплексний підхід у Львові зручніший: підбір ділянки, проєктування, будівництво, комунікації та документи в одному процесі без зайвого стресу.

На Байкалі провалився під лід УАЗ із китайськими туристами - семеро загиблих 21 февраля 2026

УАЗ віз віз туристів на екскурсію до мису Три Брати, водій не помітив тріщини у льоду. Машина поринула під воду, вибратися змогли лише двоє пасажирів.

В Європі визначили фаворита автолюбителів 21 февраля 2026

В Європі визначили фаворита автолюбителів

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

БК-Груп 5.0
БК-Груп

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше