Маша Фокіна у болгарському готелі зіткнулася з агресією росіян

6 августа 2022

Співачка Маша Фокіна, яка відпочиває в Болгарії з 3-річним сином, зіткнулася з російською агресією у готелі. 

На другий день відпочинку двері її номера обкидали гнилими фруктами. При цьому адміністрація готелю відмовила Маші у допомозі. 

Про інцидент вона написала в своєму Instagram. 

"...Це був другий день відпочинку, ми були з дитиною біля басейну, коли я почула знайомі ноти – заграла моя пісня "Спалахи", я відчула, що Україну люблять і слухають пісні українських артистів. Наскільки я була розчарована, коли, прийшовши до себе в номер, побачила, що наші двері були обкидані гнилими фруктами", - зізналася Фокіна.

Хто це зробив - невідомо, але Маша впевнена, що росіяни 

"Після цього інциденту я одразу звернулася до працівників готелю. І попросила показати на камерах, хто зробив мені такий сюрприз. На ресепшені мені відмовили у допомозі. Я одразу ж зателефонувала до чоловіка, і ми вирішили, що треба дзвонити в поліцію, оскільки я відпочиваю з трирічною дитиною одна в чужій країні.

Як тільки всі присутні почули, що хочу викликати поліцію, вони сказали, що зроблять це самостійно. Замість поліції приїхали 4 чоловіки "за поняттями" і грубо сказали мені йти в номер, на що я відмовила. У свою чергу вони взяли мене за руку і провели до ліфта. Те, що я злякалася, нічого не сказати, але не за себе, а за свого маленького сина, безпека якого стоїть на першому місці", - розповіла Маша. 

tabloid.pravda.com.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Міноборони РФ звільнили "головного постачальника" 25 сентября 2022

Дмитра Булгакова, який відповідав за постачання російських військ, звільнили через пару днів після оголошення мобілізації. Замість нього призначили "м'ясника Маріуполя".

В США начали строить комплекс, который сможет удалять из атмосферы 5 млн тонн углекислого газа в год 25 сентября 2022

В США стартовал новый проект Project Bison по прямому улавливанию углекислого газа из воздуха (DAC) с целью дальнейшего его захоронения под землёй. Стартап CarbonCapture из Лос-Анджелеса строит в Вайоминге в рамках проекта модульную установку, которая к 2030 году будет удалять из воздуха до 5 млн тонн углекислого газа в год.

Придуман шифр на основе модели роста бактерий — прочитать его сможет только искусственный интеллект 25 сентября 2022

Исследователи из Университета Дьюка придумали метод шифрования на основе моделей роста колоний из бактерий. В таком процессе всегда присутствует элемент случайности, хотя общие закономерности всегда подчиняются начальным условиям. Расшифровать такое послание сможет только тренированный ИИ. Для обычного глаза отличить одну колонию бактерий от другой будет невозможно.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Bulavka_official 0.3
Bulavka_official

Отзывов: 1

https://sad-ogorod.in.ua 4.9
https://sad-ogorod.in.ua

Отзывов: 1

Kite 5.0
Kite

Отзывов: 1

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одежда / аксессуары
  • Работодатели
  • Другое