ЗМІ: У Криму окупанти "націоналізували" майно Пінчука

18 декабря 2023

Окупанти в Криму "націоналізовали" майно 77 юридичних та фізичних осіб, які "здійснюють підривну діяльність щодо Росії". Зокрема, мова про майно українського бізнесмена Віктора Пінчука (житловий будинок та земельна ділянка площею 455 м² у Білоглинці) та екс-нардепа, уродженця Криму Андрія Сенченка (1/4 частки нежитлового приміщення в Ялті). Про це повідомляє Крим.Реалії.

У повідомленні зазначається, що "націоналізовано" майно курортних комплексів, включаючи готель Лондон та Готель 1001 ніч, парк-готель Марат у селищі Гаспра та інші.

У перелік також включено майно різних аграрних підприємств, банків (у тому числі Державного ощадного банку України), спортивних та реабілітаційних центрів, тенісного клубу в Ялті, Маріупольського металургійного Комбінату імені Ілліча і так далі.

Також "націоналізовано" майно компанії ТОВ Ювас-Трас, яке включає близько 120 об'єктів рухомого та нерухомого майна в Керчі, та компанії ТОВ Каракаш Агро із 84 об'єктами у Роздольненському, Сакському та Первомайському районах.

Як ми вже писали, депутати окупаційного "парламенту" Криму погодилися продати "націоналізований" центр відпочинку Європа в Партеніті, що належить структурам бізнесмена Ігоря Коломойського.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Microsoft усунула несумісність комп'ютерів Dell з останнім оновленням Windows 22 июля 2026

Microsoft випустила позапланове оновлення, спрямоване на усунення несумісності деяких комп'ютерів Dell з патчем безпеки Windows 11 від липня 2026 року.

Вчені назвали сік, який може допомогти знизити тиск: результати дослідження 22 июля 2026

Дослідники з Імперського коледжу Лондона досліджували вплив бурякового соку на кров’яний тиск. Виявилося, що він…

Країнам НАТО не вистачає бавовни для виробництва боєприпасів - ЗМІ 22 июля 2026

Країни НАТО планують збільшити виробництво бавовни через брак нітроцелюлози, яка застосовується, зокрема, для виробництва пороху.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Бандик О.А. 5.0
Бандик О.А.

Отзывов: 1

MAJESTIC MARVEL s.r.o.  
MAJESTIC MARVEL s.r.o.

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше