8 января 2024
У Рязані (Росія) згорів будинок, що належав 46-річному племіннику російського диктатора Володимира Путіна - Роману Путіну. Про це пише Хартыя 97.
Зазначається, що пожежа сталася пізно увечері 7 січня. Постраждалих немає.
Роман Путін - російський бізнесмен, співвласник компанії МПП-АВІА, що виробляє на території РФ легкі літальні апарати - гіроплани. Він син колишнього віцепрезидента та члена правління закритого Майстер-банку, двоюрідного брата Володимира Путіна - Ігоря Путіна.
Нагадаємо, у Невському районі Санкт-Петербурга сьогодні горів ангар з поліетиленом та картонною упаковкою.
Раніше у Москві палала підстанція, три райони міста були без опалення.
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
В Ізраїлі тисячі людей вийшли на протести проти плану Нетаньяху щодо Гази 11 августа 2025
Протестувальники виступають проти плану Нетаньягу, вимагають негайного припинення кампанії та звільнення заручників.
Двійник та невдалі операції: у мережі будують теорії, чому ДіКапріо ховає обличчя від папараці 11 августа 2025
Останнім часом папараці дуже важко роздобути ексклюзивні фото 50-річного голлівудського актора Леонардо ДіКапріо, адже той приховує обличчя різноманітними аксесуарами - масками, кепками та пуховиками.
Хакери заполонили Facebook замаскованими у SVG-зображеннях вірусами 11 августа 2025
Хакери заполонили Facebook замаскованими у SVG-зображеннях вірусами