"Зникла" Гайтана довела, що виховує 6-річну доньку Сапфір-Ніколь патріоткою

15 октября 2023

Відома українська співачка Гайтана, яка більше року на зʼявлялася в інформаційному просторі, приховуючи місцезнаходження, показала нове відео своєї доньки. На оприлюднених кадрах шестирічна Сапфір-Ніколь постала у патріотичному вбранні. 

Дівчинка бігла до мами, яка стояла, вочевидь за кадром, у вишиванці. Відповідне відео зʼявилося в  InstaStories співачки. 

Так, Сапфір-Ніколь постала перед фанами своєї зіркової мами на спортивному майданчику в білій сукні-сорочці з орнаментом у вигляді червоних квіточок. На дівчинці також були біло-червоні бантики, заплетені у високі хвости з косичками. 

Кадри Гайтана залишила без підпису, проте багатьох фанів потішило, що зірка не забуває про батьківщину і виховує доньку патріоткою, хоч і вкрай рідко зʼявляється в мережі, а тим паче ділиться особистим.

Зазначимо, що одразу після повномасштабного вторгнення виконавиця хітів "Україно, будьмо!", "Самотня босса", "Шаленій" та інших регулярно публікувала патріотичні зображення та інформувала підписників про події в Україні. Проте згодом вона несподівано замовкла і повернулася в соцмережі майже через рік мовчання. Наразі Гайтана рідко, але все ж ділиться на сторінці знімками із донькою та чоловіком, а за сумісництвом продюсером Алексом Ессамі. 

Зазначимо, виконавиця понад два роки не випускала нових композицій. Остання її пісня "Далі" з'явилася на музичних платформах у грудні 2020 року.

Блогер Богдан Беспалов припустив, що на зникнення співачки із шоу-бізнесу вплинув саме її чоловік. "Складається враження, що він їй забороняє створювати музику і давати інтерв'ю. Можливо, я себе накручую, але такі категоричні відмови не тільки мені. Дуже шкода. Гайтана заслуговує бути зіркою", – ділився блогер після спілкування з Алексом. Подробиці – в нашому матеріалі.

Достеменно місцезнаходження Гайтани та її родини невідоме, проте є декілька факторів, що вони перебувають у Швейцарії. По-перше, в Instagram у графі "Інформація про обліковий запис" можна побачити, де знаходиться або де знаходився востаннє власник профілю. У співачки ця геолокація – Швейцарія. По-друге, чоловік артистки розмістив у себе в соцмережах фото, зроблене на студії звукозапису під назвою Powerplay, а розташована вона, як можна було здогадатися, саме у Швейцарії.

Як писав OBOZ.UA раніше, Гайтана вийшла на зв'язок із фанами після затяжної паузи. 44-річна зірка привітала своїх близьких із Днем сім'ї. Вона розмістила фото з чоловіком та донькою.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

obozrevatel.com

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Норвегії підліток готував підрив бази НАТО 1 марта 2026

17-річний хлопець міг сповідувати радикальні погляди та висловлювати симпатії до угруповання Ісламська держава.

У Єврокомісії зробили заяву щодо тимчасового захисту українських чоловіків 28 февраля 2026

Питання про повернення українських чоловіків призовного віку, які перебувають під тимчасовим захистом, наразі не стоїть на порядку денному ЄС.

SpaceX хоче надати кожному смартфону 150 Мбіт/с з космосу — Starlink радикально прискориться після модернізації 28 февраля 2026

SpaceX представила більш детальну інформацію про свої плани щодо забезпечення стільникового зв'язку п'ятого покоління (5G) за допомогою своєї супутникової групи Starlink. Компанія планує досягти швидкості 150 Мбіт/с на користувача. У цьому випадку продуктивність супутникового стільникового зв'язку Starlink досягне швидкості традиційних наземних мереж 5G.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше