7 июля 2024

Співачка Джамала повідомила, що російська окупаційна влада Криму відібрала будинок її батьків, у якому вона виросла. Також зірка показала архівні дитячі фото.
Світлинами вона поділилася у своєму Instagram.
"Вони забрали будинок. Якщо у світі є справедливість - Росія за все відповість! За всі наші сльози, за наших рідних та знайомих, за наші будинки та нашу землю", - написала Джамала.

Співачка зазначила, що все що у неї є - це дитинство та спогади з рідного Криму.
"І сьогодні ці спогади забирають. Копаються у батьківських речах, у родинних архівах", - заявила вона.

Вона зазначила, що росіяни відібрали її спогади про дитинство
Зірка додала, що вже кілька поколінь українці та кримські татари не можуть залишити нічого своїм дітям у спадок, бо "злочинці приходять у наш дім. Знищують, руйнують, відбирають, крадуть".

Вона поділилася архівними фото з Криму
"Просто у цю мить... Вони забирають, те чим жили мої батьки. Над чим важко працювали та власними руками, потом і кров'ю будували. Вони забрали навіть не у мене. А у моїх батьків. Все, що я можу зробити сьогодні - це не мовчати. І не мовчатиму!" - підсумувала Джамала.

Джамала зазначила, що не збирається мовчати
Нагадаємо, раніше співачку Джамалу заочно арештували у Росії й оголосили у міжнародний розшук. Вона назвала це "доказом російського свавілля".
Як відомо, якось Джамала виставила на аукціон свою сукню, у якій виступала на Євробаченні, а вилучені кошти передала на ЗСУ.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Олександра Заріцька прокоментувала, як худла без спорту, скільки кіло жме ногами і за що її сварить тренер 12 ноября 2025
Солістка гурту Kazka Олександра Заріцька зізналася, що полюбила спорт лише три роки тому, зате тепер майже кожного дня подовгу займається в залі.
Російські туристи потрапили в ДТП у Єгипті: є загиблі 12 ноября 2025
Група туристів, що включає громадян Росії, Литви та Швеції, стала учасниками аварії на трасі Хургада-Каїр.
Зірка "Дизель Шоу" Яна Глущенко розлучається після 9 років шлюбу: колишні дали перші коментарі про причину 12 ноября 2025
Зірка "Дизель Шоу" Яна Глущенко розлучається після 9 років шлюбу: колишні дали перші коментарі про причину Вони не планують обривати усі зв'язки