Ізраїль атакував 60 об'єктів розвідувального відділу Хезболли

25 сентября 2024

Армія оборони Ізраїлю завдала авіаударів по 60 цілях, пов'язаних з розвідувальним відділом ліванського шиїтського руху Хезболла. Про це повідомила пресслужба ЦАХАЛ в Telegram середу, 25 вересня.
 
"Сьогодні, на основі даних Управління військової розвідки, наші винищувачі завдали ударів по 60 терористичних об'єктах розвідувального відділу Хезболли", - йдеться у повідомленні.
 

За даними ЦАХАЛ, внаслідок ударів вдалося знищити засоби збору розвідданих, командні пункти та додаткову інфраструктуру, яку противники використали для проведення ситуаційної оцінки.
 
Нагадаємо, військові Ізраїлю раніше цього тижня розпочали масштабну операцію з завдання ударів по об'єктах Хезболли на території Лівану. Бійці Хезболли, зі свого боку, продовжують ракетний обстріл ізраїльської території.

Напередодні ЦАХАЛ під час авіаудару по півдню Бейрута ліквідував командувача ракетних сил угруповання Хезболла Ібрагіма Кубайсі.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Польщі розпочалися масштабні навчання біля кордону з Білоруссю 18 сентября 2025

Маневри передбачають спільну роботу бронетанкових, механізованих, артилерійських та повітряних підрозділів.

Путін відвідав навчання Захід-2025 - ЗМІ 17 сентября 2025

Диктатор заявив, що у навчаннях взяли участь 100 тисяч військовослужбовців, хоча цифра, озвучена Мінськом, - лише сім тисяч.

Новий тренд у автоіндустрії: заміна гайок на болти при кріпленні коліс 17 сентября 2025

Новий тренд у автоіндустрії: заміна гайок на болти при кріпленні коліс

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Спорт лайф 0.4
Спорт лайф

Отзывов: 1

Регестратор 0.4
Регестратор

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше