Ізраїль надасть всім українським біженцям посвідки на постійне проживання

9 февраля 2024

Окружний суд Тель-Авіва зобов'язав Управління з питань імміграції надати всім українським біженцям в Ізраїлі візу "Алеф-5", яка надає тимчасовий захист від видворення. Про це у середу, 7 лютого, повідомила газета Makor Rishon.

Рішення схвалила суддя Міхаль Агамон-Гонен. Вона зазначила, що влада не змогла визначити політику щодо українських біженців майже два роки, і тому суд змушений був втрутитися.

Агамон-Гонен зобов'язала Управління у справах іммігрантів упродовж місяця видати всім українським біженцям в Ізраїлі вищезгадану візу та опублікувати це рішення на офіційному сайті.

"Віза Алеф-5 надає статус тимчасового мешканця країни з правом на працевлаштування, медичне обслуговування, освіту та соціальне забезпечення", - пояснила газета.

Зазначимо, з початку повномасштабного вторгнення Росії українці, які вимушено залишили батьківщину, досі перебувають у статусі туристів в Ізраїлі.

Станом на серпень 2023 року в Ізраїлі проживали понад 14 тисяч біженців з України. За даними українського посольства, після нападу Хамасу понад дві тисяч українців звернулися, щоб евакуюватися з країни та Смуги Гази. Трьома евакуаційними рейсами Ізраїль покинули 436 громадян України.

Як повідомлялося, у Канаді очікують, що в країну до 31 березня 2024 року прибудуть близько 90 тисяч українців, адже до цієї дати можна в'їхати у Канаду за візою CUAET, яка надає право на спеціальну підтримку. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Андрей Чепик отзывы: что нужно знать о технологии диагностик 5 апреля 2024

Метод, который разработал Андрей Чепик, эксперт по холодным продажам через автоворонку, позволяет сделать продажи автоматическими, освободить эксперта от необходимости ведения соцсетей и просто довериться проверенной технологии диагностики

Приобретите домен и получите лучший хостинг для Wordpress по специальной цене 4 апреля 2024

Уникальное предложение: при покупке домена вы получаете лучший хостинг для Wordpress по специальной цене. Не упустите шанс!

Як підібрати ортопедичні устілки? 3 апреля 2024

Для того щоб запобігти розвитку деформацій ступні, або виправити положення, якщо такі вже з'явилися, необхідно купити ортопедичну устілку і намагатися її постійно використовувати

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше