30 октября 2023
В Ізраїлі заявили, що відмовляються від супутникового зв'язку Starlink після того, як засновник компанії SpaceX Ілон Маск заявив про те, що його мережа буде працювати у Секторі Гази. Про це міністр зв'язку Ізраїлю Шломо Карі повідомив у соцмережі Х.
"ХАМАС використовуватиме Starlink для терористичної діяльності. У цьому немає сумнівів, ми це знаємо, і Маск це знає. ХАМАС - це ІДІЛ. Можливо, Маск захоче обумовити це рішення звільненням наших викрадених немовлят, синів, дочок, людей похилого віку. Усіх! До того часу мій офіс припинить усі зв’язки зі Starlink", - наголосив Карі.
Він також додав, що Ізраїль використовуватиме всі наявні засоби, аби протидіяти постачанню зв’язку через Starlink до сектору Гази.
Такий крок став відповіддю на заяву Маска про те, що супутникова система зв'язку Starlink "підтримуватиме зв'язок з міжнародно визнаними гуманітарними організаціями в Газі".
Нагадаємо, прем'єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньяху підтвердив наступ військ на Газу.
В ОП відреагували на "пропозицію" Маска пожертвувати цілісністю України
Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Погрози Україні: чи полетить балістика з Ірану 28 июля 2026
Міністерство закордонних справ Ірану погрожує Україні через атаку на їхнє судно в Каспійському морі.
Samsung готує справжню лавину новинок 28 июля 2026
Samsung готує справжню лавину новинок
Зросла кількість жертв удару РФ по виставці під Києвом: помер дипломат Мальтійського ордену 28 июля 2026
Зросла кількість жертв удару РФ по виставці під Києвом: помер дипломат Мальтійського ордену. Фото Вічна пам'ять жертві російського терору