Ізраїль знайшов командний пункт ХАМАС у тунелі під штаб-квартирою ООН

12 февраля 2024

ХАМАС мав командний тунель під штаб-квартирою ООН у Секторі Газа (UNRWA), повідомляє Reuters.
 
Армійські інженери провели репортерів іноземних ЗМІ через тунелі в UNRWA. Штаб-квартира UNRWA розташована в місті Газа.
 
Репортери увійшли до шахти поряд зі школою на периферії комплексу ООН і спустилися до викладеного бетоном тунелю. За словами підполковника армії, який проводив екскурсію, двадцять хвилин ходьби по задушній спеці, вузькому та місцями звивистому проходу привели їх під штаб-квартиру UNRWA.
 
Тунель, довжина якого, за словами військових, становила 700 метрів, а глибина - 18 метрів, подекуди подвоювався, утворюючи бічні кімнати. Там було офісне приміщення зі сталевими сейфами та кахельний туалет. Одна велика камера заповнена комп'ютерними серверами, інша - промисловими акумуляторними батареями.
 

За словами ізраїльських військових, електроенергія в тунелі подавалася саме зі штаб-квартири ООН.
 
ЦАХАЛ вважає, що це був один із центральних командних пунктів розвідки ХАМАСу, звідки вони керували здебільшого боями.
 
ХАМАС евакуювався та перерізав кабелі зв'язку, які проходять крізь підлогу підвалу штаб-квартири UNRWA.
 
У своїй заяві UNRWA повідомило, що звільнило штаб-квартиру 12 жовтня, за п'ять днів після початку війни, і тому "не може підтвердити чи іншим чином прокоментувати" ізраїльську знахідку.
 

ООН розпочало внутрішнє розслідування, а низка країн-донорів заморозила фінансування через звинувачення Ізраїлю минулого місяця в тому, що деякі з його співробітників одночасно є бойовиками ХАМАСу.
 
Палестинці звинуватили Ізраїль у фальсифікації інформації з метою заплямувати UNRWA, що забезпечує роботою 13 000 людей у Секторі Газа і вже багато років є рятівним колом для населення, яке залежить від допомоги. Агентство керує школами, клініками первинної медичної допомоги та іншими соціальними службами, а також розподіляє допомогу, описуючи свою діяльність як суто гуманітарну.
 
Нагадаємо, що ЦАХАЛ готує масштабну операцію у місті, де знаходиться 1,3 млн біженців.

korrespondent.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

 

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Екологічний аспект будівництва залізничних колій: виклики та рішення 10 апреля 2024

Чи замислювались ви коли-небудь над тим, що стоїть за будівництвом залізничних колій? Можливо, на перший погляд, це здається лише про процес укладання шляхів та встановлення сигналів

Як підібрати шкарпетки для всієї родини? 9 апреля 2024

Ми часом навіть не усвідомлюємо важливість дрібних деталей у своєму гардеробі і одним з таких невід'ємних аксесуарів є шкарпетки, як чоловічі, так і жіноч

Где купить аксессуары для мобильных устройств? 3 апреля 2024

Смартфон Samsung может похвастаться самыми разнообразными возможностями и широким функционалом. Аксессуары для Samsung помогут вам не только снизить риск порчи девайса, но и позволят существенно расширить его возможности

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов

×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше