28 апреля 2023

Ексведуча тревел-шоу "Орел і Решка" Жанна Бадоєва за 14 місяців повномасштабного вторгнення жодного разу не прокоментувала війну в Україні, де прожила більшу частину життя та збудувала кар'єру. Щобільше, вона відновила зйомки своєї програми у РФ ще в кінці 2022.
Як зазначив Слава Дьомін у своєму проєкті на YouTube, знаменитість відмовилася від українського громадянства у 2019 році. Хоча зрадниця переїхала до Києва у 90-х роках і стала відомою завдяки Україні (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).
"Жанна відмовилася від українського громадянства ще у 2019 році. У вересні 2022 року стало відомо, що вона продовжує співпрацю з російськими телеканалами. У січні Жанна Бадоєва потрапила під санкції РНБО. У неї виходить тревел-шоу на одному з російських телеканалів і восени випуски відновилися ", – повідомив Дьомін.

А продюсер "Орел і Решка" Євген Синельников прокоментував мовчання телеведучої. Він наголосив, позиція артистки не викликає сумнівів, адже думками та серцем вона з Україною. Але Бадоєва не може говорити про злочини окупантів, оскільки співпрацює з російськими каналами.
"Я вважаю, що, можливо, так склалися обставини, що вона не може закінчити цей контракт. І не може щось говорити... Це їхнє життя, вона зробила свій вибір. Удачі", – розповів Женя в інтерв'ю на YouTube-каналі "Зірковий".

У 2015 році Жанна вийшла заміж за уродженця Львова та бізнесмена Василя Мельчиніна, який тривалий час проживає в Італії. Подейкують, сама жінка отримала італійське громадянство і повністю облаштувалася за кордоном з коханим та дітьми від Алана Бадоєва.
Раніше OBOZREVATEL писав, що російські пропагандисти з НТВ зганьбилися абсурдними заявами про українського президента Володимира Зеленського і нібито його "коханку" – співачку Тіну Кароль. У сюжеті "експерти" ділилися "ексклюзивними подробицями" кар'єри українки.
Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
США підбили танкер в Оманській затоці: загинули індійські моряки 11 июня 2026
На борту танкеру Settebello перебували 24 індійських члени екіпажу - 21 врятовано, троє загинули.
Студенти втрачають здатність читати та засвоювати прочитане — винен ШІ 11 июня 2026
Тривожний матеріал опублікував університетський викладач літератури Тайлер Ягт — один із його студентів не зміг осилити задану 20-сторінкову статтю, яку викладач сам легко прочитав ще будучи студентом десять років тому. Молодий чоловік зізнався, що постійно втрачає нитку оповіді, і в цьому він явно не одинок.
Вибори у Вірменії: Трамп привітав переможця 11 июня 2026
Лідер США пишається тим, що підтримав прем'єр-міністра Вірменії у його прагненні переобратися і висловив упевненість у блискучих перспективах країни.