3 января 2025

Співачка Світлана Тарабарова показала, як приготувати незвичне печиво, яке неодмінно прийдеться до смаку дітлахам. Її власні нащадки - Іван, Марія та Поліна - брали активну участь.
"Перше печиво у новому році. Швидко, легко і всі вдома щасливі", - поділилася вона.
Інгредієнтів потрібно лише чотири: готове листкове тісто, шоколад, печиво в формі тваринок та збите яйце.
"Готове тісто ріжемо на смужки, на плитку шоколаду вкладаємо маленького звірятка і загортаємо, ніби ковдрою. Закріплюємо боки та відправляємо у духову шафу", - порадила Світлана.

Світлана нарізала тісто на квадратики та "вкрила" звіряток

Дегустація в процесі

Артистка змастила "ковдрочки" збитим яйцем та відправила в духовку
"Діти спостерігають, як надуваються "ковдри" і шаленіють від радості", - запевнила вона.

Ось така краса вийшла
Нагадаємо, ще одна багатодітна мама, дружина телеведучого Григорія Решетніка Христина ділилася рецептом смаколиків, спекти які можна за 15 хвилин.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Україна формує антибалістичну коаліцію 13 мая 2026
У зустрічі щодо створення антибалістичної коаліції взяли участь представники 13 країн та офісу генсека НАТО.
Трамп зобразив Венесуелу в кольорах прапора США 13 мая 2026
Американський лідер опублікував у своєму акаунті карту Венесуели з підписом "51-й штат".
Пентагон розглядає нову назву операції проти Ірану - ЗМІ 13 мая 2026
Це може дати Трампу привід вважати, що запускається новий 60-денний період, після якого для продовження бойових дій необхідно отримати згоду Конгресу США.