В українських держорганах заборонили використовувати відомий російський антивірус

27 сентября 2015

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк повідомив, що відповідно до рішення РНБО, є пряма заборона на використання російського програмного забезпечення.

Про це він сказав на нараді в Кабінеті Міністрів у п'ятницю, 25 вересня, повідомляє Урядовий портал.

Він зазначив, що йдеться про ПЗ  компанії "Лабораторія Касперського". Глава Уряду доручив Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України невідкладно відключити оновлення програми, її придбання та використання в органах державної влади.

Хочешь узнать больше - читай отзывы

tsn.ua

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Трамп заявив про екномічний тиск на РФ 22 сентября 2025

Трамп звернувся до інших країн з проханням також знизити ціни на нафту. Він переконаний, що це автоматично зупинить війну Росії проти України.

Ксенія Мішина насмішила підписників нічною стрижкою свого сина 22 сентября 2025

Акторка Ксенія Мішина насмішила мережу кадрами, як її 13-річний син Платон став перукарем сам собі. 

Стубб: Гарантії безпеки для України дієві лише за готовності Європи воювати 22 сентября 2025

Ідея майбутніх гарантій безпеки для України - це готовність європейських країн до військової взаємодії з Росією, вважає президент Фінляндії.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Book of Ra 5.0
Book of Ra

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше