14 марта 2017
Внедорожник участвововал в заезде на полмили (805 метров) и за эту дистанцию автомобиль разогнался до 333,82 километра в час, что стало мировым рекордом.

Nissan Patrol оснащен рядным шестицилиндровым турбомотором, который выдает свыше 2000 лошадиных сил. У машины нет обшивки салона, расширена колея, занижена подвеска, установлен передний карбоновый бампер.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
У Києві під час обстрілу РФ було пошкоджено будівлю Вищого антикорупційного суду 15 июня 2026
У Києві під час обстрілу РФ було пошкоджено будівлю Вищого антикорупційного суду. Фото Терористична атака не завадила проведенню засідань
У Києві внаслідок російської атаки пошкоджено Мистецький арсенал 15 июня 2026
Пожежу не вдається загасити уже кілька годин: у Києві внаслідок російської атаки пошкоджено Мистецький арсенал. Фото і відео На місці події працюють усі екстрені служби
США та Іран дистанційно підпишуть угоду - ЗМІ 15 июня 2026
Рішення про дистанційний формат підписання ухвалили з логістичних причин, зокрема через графіки високопосадовців, залучених до переговорів.