4 октября 2023

Компанія з Франції Turgis & Gaillard і ДП "Антонов" підписали договір про виробництво в нашій країні бойового дрона конструкції Aarok. Про це інформує газета LaTribune.
Угоду було укладено під час візиту до Києва міністра збройних сил Франції Себастьєна Лекорню. Разом із ним приїжджали близько 20 виробників озброєнь. У тому числі, згадане вище підприємство. Старту роботи за фактом передуватимуть вибір місця для розміщення виробничих потужностей і визначення з обладнанням. Українські Aarok будуть доступні тільки для потреб ЗСУ.
Aarok під силу працювати понад добу і переносити 1,5 тонни озброєння. Це прототип середньовисотного БПЛА дальньої дії. За іншими характеристиками:
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що ЗСУ розповіли про "Бабу Ягу", яка кошмарить окупантів на фронті.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
США свідомо дозволяють іранським танкерам проходити Ормузську протоку 17 марта 2026
Судноплавство у протоці, через яку проходить п'ята частина світового видобутку, фактично паралізоване для міжнародних гравців. Однак сам Іран продовжує безперебійно відвантажувати сировину, заробляючи кошти на ведення війни.
Індія домагається безпечного проходу судів через Ормузьку протоку - ЗМІ 17 марта 2026
У Перській затоці залишаються щонайменше 22 судна під індійським прапором та 611 індійських моряків.
Війна США проти Ірану може затягнутися: ЗМІ назвали строки 17 марта 2026
Раніше США оцінювали тривалість військової операції в чотири-шість тижнів, тепер ходять чутки, що вона триватиме до вересня.