Apple може створити "розумну каблучку"

3 октября 2015

Американська компанія Apple подала заявку на патент для нового пристрою: інтерактивного кільця з сенсорною панеллю або екраном, яке буде працювати в поєднанні зі смартфоном.

Новий пристрій, згідно з описом у заявці, передбачає тактильний зв'язок з власником, з допомогою якої він буде отримувати повідомлення. Також в кільці може бути вбудований мікрофон для голосових команд. Крім того, передбачається, що гаджет зможе розпізнавати написаний власником текст з руху руки.

Між тим, як зазначає The Verge, це лише заявка на патент, і вона дуже мало говорить про плани Apple. Видання нагадує, що багато з патентів Apple не стали впізнаваними продуктами, тому рано вважати, що компанія ставить "розумне кільце" у виробництво. У заявці Apple говориться, що використання сучасних пристроїв з сенсорним екраном може бути незручним або неефективним для певних завдань і додатків. Це передбачає, що "розумне кільце" підійде людині, яка вже щось робить своїми руками або втомлюється від тривалого використання девайса більшого розміру. Крім того, зазначає Apple, світло від сенсорного екрану в певних умовах може бути недоцільним або навіть небезпечним, якщо він видає місцезнаходження користувача. Тому є потреба в більш стриманому, безпечному і ергономічному способі впливу з сенсорними екранами або панелями.

Заявка на патент для "розумного кільця" говорить про те, що смартфони підводять у багатьох важливих моментах, коли маленьке пристрій не підведе. На ринку вже є кілька "розумних кілець", хоча вони значною мірою потрібні для того, щоб управляти телефонами та іншою електронікою за допомогою Bluetooth. Жодна з них, не здається таким надійним, як пристрій, описаний у заявці Apple.

Хочешь узнать больше - читай отзывы

tsn.ua

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Дата-центри Amazon у 2025 році витратили 9,5 млн кубометрів води — приблизно як 53 тисячі сімей 12 июня 2026

Amazon вперше розкрила обсяги споживання води своїми центрами обробки даних — за 2025 рік цей показник склав близько 9,5 млн м³ при швидкості 0,12 л на 1 кВт·год електроенергії. Це на 2% менше, ніж у 2024 році, незважаючи на розширення діяльності компанії. Для порівняння, одна сім'я з чотирьох осіб споживає в середньому 180 кубометрів на рік.

У Києві в одному з озер Троєщини виявили тіло підлітка 12 июня 2026

У Києві в одному з озер Троєщини виявили тіло підлітка. Подробиці трагедії Обставини трагічного випадку встановлять правоохоронці

У Києві судитимуть "магів", які обдурили сім'ї загиблих воїнів 12 июня 2026

У Києві судитимуть "магів", які обдурили сім'ї загиблих воїнів

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Medportal24 5.0
Medportal24

Отзывов: 1

квитки на концерт 5.0
квитки на концерт

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше