18 апреля 2011
На автосалоне в Шанхае совместное предприятие BMW Brilliance Automotive представит концепт-кар гибридного седана, построенного на основе длиннобазного BMW 5 серии.
Силовой агрегат автомобиля состоит из бензинового мотора BMW TwinPower Turbo, мощностью 215 л.с. и электродвигателя, мощностью 94 л.с.
На электрической тяге новинка сможет проезжать до 75 км при постоянной скорости 60 км/ч. Максимальная дальность путешествия (с использование бензинового двигателя) составляет 400 км. В компании BMW Brilliance Automotive сообщили, что выпуск модели на базе этого концепта начнется в Китае в 2013 году.
Чтобы узнать больше, читай отзывы.
technologicvehicles.com
← Вернуться на предыдущую страницу
Lenovo представила майбутній ігровий смартфон Legion Y70 19 апреля 2026
Lenovo вирішила відновити випуск ігрових смартфонів і цього тижня натякнула в китайських соцмережах на повернення в цей сегмент. Пристрій отримає попередню назву Legion Y70 — і тепер виробник розкрив його зовнішній вигляд.
Верифікація реальних людей з'явиться в Tinder та інших сервісах 19 апреля 2026
Компанія Tools for Humanity (TFH), яка стоїть за проєктом World Сема Альтмана, що дозволяє відрізняти при верифікації людину від ШІ, оголосила про плани інтегрувати свою технологію перевірки в додатки для знайомств, системи продажу квитків, електронну пошту тощо. Першою програму верифікації запустить додаток для знайомств Tinder.
Трамп анонсував нову військову операцію США 19 апреля 2026
День, який готувався 70 років, називається "новий світанок для Куби", заявив глава Білого дому.