20 мая 2026

BMW готує суттєве оновлення своїх рядних шестициліндрових двигунів M-серії, які невдовзі підуть у серійне виробництво з новою системою запалювання M Ignite. Ця технологія була запатентована у 2024 році, а її впровадження на моделях M2, M3 та M4 заплановане на середину 2026 року.
Про це повідомляє uamotors.
Головна ідея M Ignite — підвищити ефективність роботи двигуна в умовах високих навантажень. Особливий акцент зроблено на зменшенні витрати пального під час активної їзди, зокрема на треку, а також на відповідності перспективним екологічним вимогам стандарту Euro 7. За задумом інженерів BMW, нова система має забезпечити більш стабільне та повне згоряння паливно-повітряної суміші в різних режимах роботи силового агрегату.
Конструктивно технологія базується на використанні додаткової попередньої камери згоряння, інтегрованої в головку блока циліндрів. Вона оснащена окремим елементом запалювання та з’єднана з основною камерою через спеціальні канали. Під час звичайної їзди двигун працює за класичною схемою запалювання, однак при високих навантаженнях активується інший принцип: паливо спочатку запалюється в попередній камері, після чого полум’я швидко розповсюджується в основний об’єм циліндра.
Такий підхід, за даними BMW, дозволяє зробити процес згоряння швидшим і рівномірнішим, знизити ймовірність детонації та зменшити температуру вихлопних газів. Додатково це відкриває можливості для підвищення ступеня стиснення та використання більш складних турбонаддувних систем.
Очікується, що першими нову технологію отримають BMW M3 і M4 у липні 2026 року, тоді як M2 приєднається трохи пізніше — у серпні. При цьому основні параметри двигунів, включно з об’ємом і потужністю, залишаться без змін.
Раніше ми повідомляли, що Bentley готує новий електричний SUV.
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Росія змінила пріоритети на Донеччині - ISW 12 июня 2026
Українські сили нещодавно провели контратаки, що, ймовірно, змусило російські сили обирати між обороною позицій та наступом на північ і північний захід від Лимана, вважають аналітики.
Папа Лев XIV урочисто відкрив Вежу Ісуса у храмі Святого Сімейства 11 июня 2026
Будівництво Sagrada Família розпочалося ще у 1882 році. Антоніо Гауді присвятив цьому проєкту понад 40 років свого життя, а завершення всього комплексу очікується не раніше 2035 року.
У Києві на Оболоні конфлікт у компанії ледь не закінчився жорстоким вбивством 11 июня 2026
У Києві на Оболоні конфлікт у компанії ледь не закінчився жорстоким вбивством. Подробиці та фото Підозрюваному загрожує до восьми років позбавлення волі