21 июля 2014
Компанія BlackBerry розповіла про переваги свого нового смартфона Passport, який виділяється серед всіх інших гаджетів своїм прямокутним екраном.
BlackBerry Passport отримав вельми дивні габарити, які пов'язані з формою 4,5-дюймового екрану із роздільною здатністю 1400х1400 пікселів, а також кнопкової QWERTY клавіатурою. На думку компанії, таке рішення дозволить зручніше працювати з текстом і переглядати контент, звільнивши користувача від необхідності крутити у руках гаджет.
"Оптимальне число символів в книжковому рядку - 66. Сучасні смартфони показують приблизно 40 символів в рядку, BlackBerry Passport здатний показати 60 символів. Це буде ідеальний пристрій для читання електронних книг, перегляду документів і веб-серфінгу", - прокоментували у BlackBerry.
При цьому Passport отримав 4-ядерний процесор, 3 Gb оперативної і 32 Gb внутрішньої пам'яті, при акумуляторі на 3450 mAh, працювати смартфон буде під операційною системою BlackBerry 10. Як очікується, гаджет надійде в продаж у вересні цього року.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
tsn.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
США і Китай посварилися в ООН через агресію Росії 27 июля 2025
Сполучені Штати звернулися до всіх держав, включаючи Китай, із закликом припинити постачання до Росії товарів подвійного призначення.
Відомий танцюрист заявив про участь у президентських перегонах Ірландії 27 июля 2025
Основними суперниками кандидата стануть колишній журналіст і єврокомісар та ще одна незалежна кандидатка.
У Києві дві породисті собаки важко травмували жінку: поламали ногу та прокусили вену 27 июля 2025
У Києві дві породисті собаки важко травмували жінку: поламали ногу та прокусили вену. Подробиці та відео Інцидентом вже зайнялись правоохоронці