F-16 в Україні: у Повітряних силах ЗСУ розповіли про перший бойовий політ

4 мая 2024

F-16 в Україні: у Повітряних силах ЗСУ розповіли про перший бойовий політ

Після того, як Україна отримає винищувачі F-16, їхній виліт для виконання бойових завдань залежатиме від оперативної обстановки. Про це розповів речник Повітряних сил ЗСУ Ілля Євлаш.

Він додав, що зараз триває підготовка необхідної інфраструктури, щоб літаки отримували правильне обслуговування. Ще вимагається низка суміжних дій, які потрібні для F-16 і ефективного виконання ними поставлених завдань.

"Уже в публічному просторі є низка інформації, що нібито вони з'являться в червні. Однак ми чекаємо вже безпосередньо офіційно, коли вони зайдуть, і тільки тоді ми зможемо повідомити в рамках доступного, що ці літаки вже є на озброєнні в Повітряних силах", - сказав Євлаш.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що авіація РФ буде приречена, коли її на приціл візьмуть винищувачі F-16 з ракетами AIM-120 AMRAAM.

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Британія пропонує розморозити 8 млрд фунтів росактивів - ЗМІ 5 декабря 2025

Точний механізм розблокування 8 мільярдів фунтів стерлінгів російських активів, що знаходяться у Британії, та передачі їх Україні ще не визначений.

Gemini 3 отримав «найбільш просунутий режим міркувань» Deep Think, але лише в найдорощій підписці 5 декабря 2025

Google додала в ІІ-помічник Gemini 3 режим Deep Think, який доступний для підписників тарифу Google AI Ultra вартістю $250 на місяць. Це «найбільш просунутий режим міркувань» від Google, призначений для розв'язання складних математичних, наукових, логічних задач і надання відповідей на них протягом кількох хвилин.

США вдарили по судну в Тихому океані 5 декабря 2025

Американські військові завдали смертоносного удару по судну в міжнародних водах Тихого океану.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Стоматологія ШАРК 4.6
Стоматологія ШАРК

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше