31 мая 2015
Компанія Google анонсувала нову версію своєї мобільної операційної системи, яка поки носить кодову назву Android M.
Серед головних функцій релізу — мобільна платіжна система Android Pay і стандартизована верифікація за допомогою відбитків пальців на рівні платформи. Для пристроїв, оснащених сканером відбитка, буде доступна розблокування гаджета і авторизація покупок в Google Play, а розробники зможуть вбудовувати відповідний API в будь-Android-додатки.
Також Google приділила багато уваги економії заряду акумулятора — саме в цій сфері Android-пристрої часто піддаються критиці. Функція Doze працює за рахунок сенсора руху: коли пристрій перебуває в спокої довгий час, активується "глибокий сплячий" режим, активність програм у фоновому режимі сильно обмежується, що зберігає заряд батареї.
Google також обіцяла користувачам більше контролю над тим, як додатки, що використовують дані, запити на роботу з інформацією будуть відправлятися не в момент установки, а безпосередньо у процесі використання програми.
Нова функція Chrome custom tabs покликана зробити більш зручним споживання веб-контенту на мобільному. Всього в Android M буде близько 100 нових функцій.
Попередня версія Android M буде доступна розробникам на Nexus 5, 9, 6 і Player сьогодні, а фінальна версія вийде в третьому кварталі цього року.
Попередня версія Android 5.0 Lollipop була вперше анонсована на I/O в червні минулого року, а фінальний реліз вийшов у жовтні. За останніми даними компанії, на Lollipop працюють 9,7 відсотка Android-пристроїв, з яких користувачі заходять в магазин додатків Google Play. Для порівняння, на iOS 8, яку Apple також випустила восени минулого року, працюють вже 82 відсотки iOS-гаджетів.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
tsn.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Зросла кількість приватних медичних закладів, які укладають договори з НСЗУ 7 июня 2025
В Україні зростає кількість приватних медичних закладів та лікарів-ФОП, які укладають договори з НСЗУ за пакетом надання медичних послуг на первинній ланці. Про...
Володарка титула "Міс Всесвіт Україна"-2023 Ангеліна Усанова у всесвітній день навколишнього середовища показалася в Єгипті.
Зірка "Сексу і міста" Сара Джессіка Паркер пояснила, чому взяла на зйомки книгу Навального, та зробила заяву про "хорошого росіянина" Позиція акторки щодо війни в Україні неоднозначна