11 августа 2022

Google вирішила випустити браузерну версію своєї програми Read Along. Тепер вона доступна у вигляді сайту для дітей, які вчаться читати. Про це повідомляє The Verge.
Ресурс містить сотні ілюстрованих оповідань для різних рівнів читання. Після вибору тексту дитина починає читати в мікрофон свого гаджета. Неправильно вимовлені слова підкреслюються червоним. Після натискання на помилку – онлайн-помічник вимовить її.
Історії доступні англійською, хінді, гуджараті, бенгальською, телугу, маратхи, тамільською, іспанською та португальською.
Нагадаємо, раніше bigmir.net писав про те, що в Україні з'явився безкоштовний додаток "НУМО розвиваючі ігри" для дітей віком від 3 до 6 років. У ньому є завдання вивчення мови, математики, на розвиток логіки, творчості та інших важливих навичок.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Арабські країни відмовили Трампа атакувати Іран - ЗМІ 16 января 2026
Саудівська Аравія, Катар і Оман активно відмовляють президента США від нападу, побоюючись серйозних наслідків у регіоні.
Франція відправила в Гренландію військовий контингент 16 января 2026
Рішення було ухвалене у координації з кількома союзниками по НАТО після зустрічі у Вашингтоні напередодні.
Euro NCAP визначив найнадійніші машини 2025 року: електромобілі домінують 16 января 2026
Euro NCAP визначив найнадійніші машини 2025 року: електромобілі домінують