6 июня 2014
Компанія Google допрацює свої сервіси пошуку, карт, а також асистента Google Now, які зможуть допомогти у випадку надзвичайних ситуацій.
"Ми запустили публічні сповіщення з офіційних джерел, таких, як Національна погодна служба погоди, через Google Now, Search, і Google Maps. Тепер найважливіші попередження включатимуть твіти, які допоможуть відповісти на важливі питання: чи закриваються школи? Чи евакуюються сусіди? Що відбувається на першому фронті бурі?" - заявив Google.
Таким чином, додатки від Google зможуть надати найактуальнішу інформацію від першоджерел, що дозволить людям, які опинились в зоні лиха, врятуватися від стихії.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
tsn.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Надавали першу допомогу постраждалим: під час масованого удару Росії по Києву пошкоджена автівка Червоного Хреста. Фото Четверо волонтерів якраз допомагали жителям столиці
70-річна Донателла Версаче залишає керуючу посаду бренду Versace 4 июля 2025
70-річна Донателла Версаче залишає керуючу посаду бренду Versace, який очолювала з 1997-го після смерті свого брата Джанні Версаче
Мирослава Гонгадзе оголосила про заручини дочки. Фото 4 июля 2025
Не встигла журналістка і вдова засновника УП Георгія Гонгадзе, Мирослава Гонгадзе видати одну дочку заміж, як на черзі вже друга.