HTC випустить версію свого флагмана One M8 з двома SIM-картами

4 июля 2014

Компанія HTCоголосила про випуск нової версії флагмана One M8 з двома SIM-картами, при цьому зберігши всі інші характеристики смартфона.

Як заявляють в самій компанії, на таке рішення підштовхнув успіх HTC One dual sim. Таке рішення може збільшити продажі компанії, яка з'єднає в одному пристрої зручність вибору операторів і потужні характеристики смартфона.

Нагадаємо, що HTC One M8 отримав 5-дюймовий дисплей 1080р, захищений ультраміцним склом Gorilla Glass, 4-ядерний процесор на 2,3 GHz і 2 Gb оперативної пам'яті. Внутрішня пам'ять, залежно від моделі, складає 16 Gb або 32 Gb. Обсяг батареї становить 2600 mAh, а працює смартфон під управлінням Android 4.4.2 KitKat з елементами фірмового інтерфейсу Sense 6.

Вихід флагмана з двома SIM-картами очікується вже в липні, а його ціна буде лише трохи дорожче базової версії.

Хочешь узнать больше - читай отзывы

tsn.ua

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

У Бєлгородській області поїзд зійшов з рейок через авіабомбу РФ 14 мая 2026

Аварію на залізниці у Бєлгородській області РФ спровокувала російська бомба ФАБ-500, яка впала на колії.

У Києві задіяли гвинтокрили для гасіння пожеж, які виникли після атаки РФ (фото) 14 мая 2026

У Києві задіяли гвинтокрили для гасіння пожеж, які виникли після атаки РФ. Фото Пошуково-рятувальні роботи у місті продовжуються

Xiaomi 17 Max показали вперше: величезний акумулятор і майже безрамковий екран 13 мая 2026

Xiaomi 17 Max показали вперше: величезний акумулятор і майже безрамковий екран

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Онлайн кінотеатр 5.0
Онлайн кінотеатр

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше