29 августа 2026
Компанія Hisense випустила смартфони A10 Pro та A10 Ultra. Обидва пристрої оснащені 6,13-дюймовими E-ink дисплеями Carta 1300 з роздільною здатністю 1648 × 824 пікселів. Екрани підтримують відображення 256 рівнів сірого в поєднанні з 36-рівневою двоколірною підсвіткою. Головною особливістю лінійки став опціональний кольоровий екран. 4,96-дюймова ЖК-панель легко кріпиться до задньої панелі телефону за допомогою магнітного кільця та металевих контактів.
Джерело зображень: Hisense
На відміну від традиційного дисплея, E-ink панель використовує відбитий світло для створення зображення, завдяки чому вона в принципі не випромінює синє світло і не мерехтить. Подібний екран ідеально підходить для читання електронних книг, анотування PDF-файлів та навчання. Спеціалізований чіп E-Ink T2000 TCON відповідає за оновлення екрану, подавляє ефект залишкового зображення та знижує навантаження на основний процесор.
З установленим кольоровим екраном A10 можна використовувати як звичайний смартфон. Користувачі можуть переглядати кольорові комікси, діаграми та зображення, дивитися короткі відеоролики та використовувати додатки соціальних мереж.
Джерело зображення: notebookcheck.net
A10 Ultra постачається з магнітним кольоровим дисплеєм у комплекті. У A10 Pro магнітні контакти вбудовані в телефон, але додатковий екран потрібно придбати окремо.

Серія смартфонів Hisense A10 побудована на восьмиядерній однокристальній мобільній платформі Qualcomm QCM6690, виготовленій за 4-нм технологічним процесом. Чіп підтримує підключення 5G та оптимізований для пристроїв з електронними чорнилами. Частота та енергоспоживання процесора автоматично знижуються під час статичного читання.

Смартфони оснащені основною задньою камерою на 48 Мп та фронтальною камерою на 8 Мп. Інші функції включають NFC, інфрачервоний пульт дистанційного керування, Wi-Fi 6, запис дзвінків та клонування додатків. Пристрої оснащені акумуляторами ємністю 4000 мА·год з підтримкою провідної зарядки потужністю 18 Вт та бездротової зарядки потужністю 15 Вт. Модель Ultra також підтримує магнітну бездротову зарядку.
Смартфони працюють під управлінням Android 16 з коробки та підтримують довгострокові системні оновлення та патчі безпеки. На відміну від деяких телефонів з електронними чорнилами, які обмежують кількість встановлюваних додатків, A10 дозволяє користувачам встановлювати додатки Android звичайним способом.

Обидві моделі доступні в кольорах «місячний білий» та «бамбуковий зелений» і важать 190 грамів. Кожна модель постачається в трьох конфігураціях.
Версія A10 Pro з 8 ГБ ОЗУ та накопичувачем на 128 ГБ коштує 2799 юанів (~$416), версія з 8 ГБ ОЗУ та накопичувачем на 256 ГБ — 2999 юанів (~$446), а в конфігурації з 12 ГБ ОЗУ та накопичувачем на 512 ГБ смартфон оцінюється в 3499 юанів (~$521).
A10 Ultra коштує 3198 юанів (~$476) за версію з 8 ГБ ОЗУ та накопичувачем на 128 ГБ, 3398 юанів (~$506) за версію з 8 ГБ ОЗУ та накопичувачем на 256 ГБ і 3898 юанів (~$580) за версію з 12 ГБ ОЗУ та накопичувачем на 512 ГБ.
Хочеш дізнатися більше — читай відгуки
← Вернуться на предыдущую страницу
Android 17 сховає від операторів, які сайти відвідують користувачі 29 августа 2026
Google розповіла про нові заходи, які вона вжила для захисту мережевих функцій Android 17. З'явилося шифрування доменних імен сайтів, до яких звертається користувач, підвищилася захищеність локальних з'єднань, посилилася перевірка сертифікатів, а оператори отримали можливість за замовчуванням відключати мережі 2G.
Підрив військового у Петербурзі: росЗМІ назвали ймовірну виконавицю 29 августа 2026
Російські силовики нібито встановили особу жінки, яка заклала вибухівку під автомобіль. РосЗМІ заявили про "український слід" у підриві
Медики розповіли про небезпеку передозування морозивом 29 августа 2026
Ласощі найкраще вживати з гарячим чаєм.