30 августа 2023
Цього тижня китайська компанія Huawei презентувала новий флагманський смартфон Mate 60 Pro. Слідом за ним виробник випустив доступнішу модель Mate 60, яка також не позбавлена цікавих особливостей, включаючи підтримку супутникового зв'язку.


У верхній частині дисплея є круглий отвір, в якому розміщена 13-мегапіксельна ультраширококутна камера (f/2.4), що дозволяє робити якісні знімки та записувати відео у форматі 4K. На тильній стороні корпусу розміщена потрійна основна камера, що об'єднала в собі 50-мегапіксельний сенсор з підтримкою оптичної стабілізації та змінною діафрагмою f/1.4-f4.0, 12-мегапіксельний модуль з телеоб'єктивом та підтримкою оптичної стабілізації. 12-мегапіксельний ультраширококутний модуль (f/2.2). Підтримується 5-кратний оптичний та 50-кратний цифровий зум.
Який процесор використовується в Mate 60, на даний момент невідомо. Смартфон буде поставлятися у версіях з 12 Гбайт оперативної пам'яті та накопичувачем на 256 Гбайт, 512 Гбайт та 1 Тбайт. Автономну роботу забезпечує акумуляторна батарея ємністю 4750 мА·год з підтримкою швидкого заряджання провідною потужністю до 66 Вт і бездротової - до 50 Вт. Реалізовано підтримку супутникового зв'язку Beidou на території Китаю.

Huawei Mate 60 має габарити 161,4×76×7,95 мм і вести 209 р. Він буде продаватися в чорному, зеленому, сріблястому та фіолетовому варіантах кольорового виконання корпусу. Базова версія смартфона з 12 Гбайт ОЗУ та 256 Гбайт ПЗУ на домашньому ринку коштує близько $755, модель з 12 Гбайт ОЗУ та 512 Гбайт ПЗУ оцінена в $825, а за версію з 12 Гбайт ОЗУ та 1 Тбайт ПЗУ доведеться6.
← Вернуться на предыдущую страницу
Мадяр дозволить слідчим ЄС розслідувати корупцію за каденції Орбана 14 апреля 2026
Союзники Орбана вже звинувачують Мадяра у "зраді національних інтересів" і в "пристосуванні до диктату Брюсселя".
Ізраїль під тиском Трампа погодився на прямі переговори з Ліваном - ЗМІ 14 апреля 2026
Нетаньягу тривалий час відкидав можливість прямого діалогу з Бейрутом, але Трамп вимагає негайної деескалації.
Фіналістка "Голосу країни" та "Х-Фактору" заспівала про "дружбу" Білорусі з РФ і отримала на горіхи 14 апреля 2026
Фіналістка "Голосу країни" та "Х-Фактору" заспівала про "дружбу" Білорусі з РФ і отримала на горіхи: якби знали – не пустили б на поріг Частина користувачів звинуватила артистку у зміні політичної позиції