25 октября 2023
Xiaomi нарешті оголосила дату презентації своєї операційної системи. HyperOS, яку називають заміною Android, має бути показана широкому загалу 26 жовтня. Про це повідомляє прес-служба компанії.
HyperOS отримає абсолютно новий зовнішній вигляд, свіжі функції, поліпшені налаштування екрану блокування, інший шрифт і багато іншого. Першими, звісно, операційку отримають смартфони Xiaomi 14 і Xiaomi 14 Pro.
Варто зазначити, що в мережі є список низки смартфонів, які отримають собі HyperOS. Але цілком імовірно, що це буде не раніше 2024 року:
Нагадаємо, раніше ми давали огляд на складаний Xiaomi Mix Fold 3.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Акторка Молодого театру Тамара Яценко – про домагання в театрі, життя в Росії та молодшого на 10 років чоловіка 24 февраля 2025
"Я його послала, не знаю, де й сміливість узялася!" Тамара Яценко – про домагання в театрі, життя в Росії та молодшого на 10 років чоловіка Популярна акторка дала інтерв’ю ОBOZ.UA
Не лише млинці та вареники: Клопотенко показав, що ще можна приготувати на Масницю 24 февраля 2025
Шефкухар та ресторатор Євген Клопотенко у своєму Instagram показав, що можна приготувати на Масницю, яка починається вже 24 лютого та завершиться 2 березня.
Переддіабет: що це і як знизити ризик розвитку серйозного захворювання 24 февраля 2025
Близько 422 мільйони людей в світі хворіють на цукровий діабет. Щорічно від цієї хвороби помирають близько 1,5 мільйона осіб. На жаль, діабет не лікують, але існує таке поняття як переддіабетичний стан. Читайте про нього в матеріалі ТСН.ua.