25 ноября 2018
В Сети появилось ошеломляющее видео борьбы Jeep Cherokee XJ с лужей грязи.

Как описывает автор видео, его друг на Cherokee заехал в лужу, которая оказалась глубже, чем ожидалось. В результате, автомобиль буквально сломался пополам, задние колеса почти отделились.
Несмотря на советы окружающих, водитель все же не бросил авто и своим ходом выбрался из лужи, под забавные (и немного раздражающие) крики автора видео.
Ранее сообщалось, что водитель лишился прав через 50 минут после их получения.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Google зробить посилання в ШІ-пошуку помітнішими на фоні скарг видавців 18 февраля 2026
Посилання на зовнішні сайти, які з'являються у видачі під час пошуку з використанням функцій штучного інтелекту, набудуть більш помітного вигляду. Про це повідомив віце-президент Google, що курує напрямок пошуку, Роббі Штейн.
Технологія давніх на новий лад: вчені навчилися записувати 2 Тбайт даних на аркуші кераміки формату A4 18 февраля 2026
Технологія запису даних здійснила неймовірний виток спіралі історії: вчені розробили технологію, що дозволяє буквально висікти 2 Тбайт даних на «глиняній табличці» формату A4. Точніше, вони вигравірували іонним пучком на тонкій керамічній плівці мікроскопічний QR-код, що стало новим світовим рекордом, потрапивши до Книги рекордів Гіннесса. Якщо такими кодами заповнити аркуш A4, то обсяг інформації зрівняється з ємністю доступного жорсткого диска.
"Помер на кухні винайманої квартири". Не стало учасника культового "ART-обстрілу" Євгена Аляб’єва 18 февраля 2026
"Помер на кухні винайманої квартири". Не стало учасника культового "ART-обстрілу" Євгена Аляб’єва Він вів тихе життя незадовго до смерті