29 июля 2022
Lenovo представила свій новий ноутбук ThinkBook Plus 17. Його відмінна риса – два дисплеї. Додатковий розташували поряд із клавіатурою. Про це повідомляє ithome.com.
ПК випущений у двох варіантах – з 16 та 32 ГБ оперативної пам'яті. Модель має Intel Core i7-12700H і SSD об'ємом 512 ГБ.
ThinkBook Plus 17 отримав сенсорний дисплей з діагоналлю 17,3 дюйма, розширенням 3072 х 1440 пікселів і частотою оновлення 120 Гц. При цьому охоплення sRGB – 100%. Другий екран, розташований праворуч від клавіатурного блоку, з діагоналлю 8 дюймів. У комплект до нього йде стілус з 4096 ступенями натискання.
Серед іншого можна виділити USB-C з Thunderbolt 4, ще один USB-C, два USB-A та HDMI. Автономність забезпечує батарея об'ємом 69 Вт/год.
Нагадаємо, раніше bigmir.net писав про те, що Lenovo представила концепцію нового ноутбука Mozi. Замість звичного нині екрана, у нього буде вбудований проектор, що видає зображення з низьким коефіцієнтом синього кольору.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Нетаньяху заявив, що рішення удару по Ірану було прийнято торік восени 14 июня 2025
Нетаньяху зазначив, що для нього було очевидно, що Іран почне поспішати з виготовленням бомби, як тільки його союзники будуть розгромлені Ізраїлем.
У Франції розбився автобус з українцями, є загиблі 13 июня 2025
На місце ДТП терміново вирушили посол України у Франції Вадим Омельченко та співробітники диппредставництва.
Девід Бекхем, Кейт Вінслет та Меріл Стріп завітали до короля Чарльза ІІІ. Фото 13 июня 2025
12-го червня в Сент-Джеймському палаці, що в Лондоні, відбулася церемонія нагородження благодійного фонду The King’s Foundation. Запрошено було близько 200 гостей, серед яких були футболіст Девід Бекхем та актриси Меріл Стріп та Кейт Вінслет.