22 февраля 2023

Microsoft безкоштовно надасть Україні доступ до своєї хмарної платформи Azure. З її допомогою можна буде поліпшити збір і аналіз військових звірств Путіна і його окупантів. Про це повідомляє gp.gov.ua.
В Офісі Генпрокурора України зазначають, що встановлення всіх причетних до злочинів неможливе без розвідки на основі відкритих даних (OSINT).
"Масштаби воєнних злочинів Росії вимагають сучасних цифрових рішень для збору та аналізу доказів. Щиро вдячний за надання безкоштовного доступу до найсучаснішої системи Microsoft Azure... Щедрий жест Microsoft на підтримку України посилить здатність українських прокурорів і слідчих розслідувати звірства, скоєні військовими РФ", - зазначив генпрокурор Андрій Костін.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що розслідувачі знайшли окупанта, який звірствував у Бучі, через вкрадені AirPods.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Galaxy Z Fold8 Wide від Samsung: новий формат, який виправить старі недоліки 17 апреля 2026
Galaxy Z Fold8 Wide від Samsung: новий формат, який виправить старі недоліки
Стало відомо, що відбувається з серцем при гіпертонії 17 апреля 2026
Гіпертонія негативно впливає на серце людини.
Папа Римський засудив "жменьку тиранів, які спустошують світ" 17 апреля 2026
Лев XIV, який протягом більшої частини свого першого року на чолі Церкви з 1,4 мільярда вірян залишався переважно в тіні, став палким критиком війни в Ірані.