Microsoft відмовляється від випуску Android-смартфонів

22 июля 2014

Компанія Microsoft, яка володіє Nokia, оголосила про припинення випуску доступних смартфонів лінійки Nokia Х на платформі Android.

Про таке рішення офіційно заявив генеральний директор Microsoft Сатья Наделла, який зробив ставку на мобільну платформу Windows Phone, що буде просуватися за допомогою лінійки Lumia. Таким чином, смартфони Nokia X, X+, XL і X2, можуть стати останніми Android-смартфонами від компанії Microsoft.

Це рішення спровокувало масові скорочення в Microsoft. Без роботи залишаться 13 тисяч працівників, що становить 14% штату.

Хочешь узнать больше - читай отзывы

tsn.ua

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Названо 5 «ранніх» ознак, які сигналізують про інсульт 24 июня 2026

Інсульт – це невідкладна медична ситуація, спричинена обструкцією кровотоку. Коли орган позбавляється життєво важливого кисню,…

В США імітуватимуть умови боїв в Україні - ЗМІ 24 июня 2026

Американські військові зможуть таким чином удосконалювати свої навички, заявив міністр армії США Ден Дрісколл.

Медики розповіли, що виникнення хвороб у людини залежить від групи крові 24 июня 2026

Медики розповіли, що група крові здатна впливати на виникнення певних захворювань. Згідно з твердженням фахівців,…

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Dovidki Online 5.0
Dovidki Online

Отзывов: 1

Лео-шоп 0.2
Лео-шоп

Отзывов: 1

Glow-Mi 4.9
Glow-Mi

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше