Microsoft заплатить Китаю майже 140 млн доларів за ухиляння від податків

1 января 2015

Китай відсудив у компанії Microsoft майже 137 млн доларів за ухилення від сплати податків.

Хоча у повідомленні китайського інформаційного агентства Сіньхуа не вказується назва ІТ-гіганта, а зазначається, що "назва корпорації починається з "M", і вона є однією з 500 найбільших світових компаній, а також з 1995 р має повноцінне представництво в Пекіні", однак під ці критерії підпадає лише Microsoft.

Компанія має виплатити зазначену суму цього року, а також додатково по 100 млн юанів (близько 16 млн доларів) щорічно в подальшому.

Хочешь узнать больше - читай отзывы

tsn.ua

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Марсіанський метеорит вагою 25 кг продають на аукціоні Sotheby’s 5 июля 2025

У Нью-Йорку на аукціоні Sotheby’s продаватимуть найбільший із відомих марсіанських метеоритів. Його маса - 25 кг, а походження - планета Марс.

Голлівудські вороги: хто з зірок не може терпіти одне одного 5 июля 2025

Хоча в Голлівуді трапляються історії кохання і близької дружби, втім скандали і ненависть колег одне до одного, м'яко кажучи, не рідкість. Часто непорозуміння відбуваються за лаштунками, але деякі сутички випливають на поверхню. 

Ізраїль оголосив новий пакет допомоги Україні 5 июля 2025

Допомога включає сучасні системи водопостачання, здатні забезпечити питною водою десятки тисяч людей кожна.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

New Tea 4.5
New Tea

Отзывов: 1

Викна олта 0.3
Викна олта

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше