NASA почало випробування марсіанської літаючої тарілки

10 июня 2015

NASA почало випробування деприскорювача Low-Density Supersonic Decelerator (LDSD) для пом'якшення посадки на поверхню Марса.

Апарат зовні схожий на літаючу тарілку.

Очікується, що повітряна куля підніме літаючу тарілку до висоти 37 кілометрів протягом приблизно 2-3 годин. Після цього за допомогою ракетного двигуна деприскорювач підніметься до висоти 55 кілометрів, після чого почне самостійне зниження.

Очікується, що LDSD приводнится в Тихому океані. Пристрій в майбутньому має забезпечувати гальмування космічних апаратів в умовах розрідженої марсіанської атмосфери.

В найближчому майбутньому агентство збирається використовувати LDSD для свого нового ровера на Червоній планеті. Раніше старт випробувань деприскорювача неодноразово відкладався.

Як відзначають інженери, при запуску LDSD особливо важливими є швидкість і напрямок вітрів.

Хочешь узнать больше - читай отзывы

tsn.ua

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Олена Кравець відсвяткувала Різдво разом із татом у рідному Кривому Розі. Відео 26 декабря 2025

48-річна актриса Олена Кравець вирішила провести це Різдво у рідному місті та поруч з близькими.

17-річний син подарував Кароль букет під час її концерту у Львові. Відео 26 декабря 2025

17-річний син співачки Тіни Кароль, Веніамін Огір приїхав додому на канікули та зробив мамі приємний сюрприз на її концерті у Львові.

КНДР побудувала перший атомний підводний човен: до чого тут Росія 26 декабря 2025

Експерти підозрюють, що Пхеньян отримувала технологічну допомогу в будівництві човна від Росії в обмін на відправку військ і зброї для війни проти України.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше