Redmi Note 12 Pro загорівся в кишені власника

3 мая 2023

Redmi Note 12 Pro загорівся в кишені власника

Мешканець Індії Навін Дазіа в лютому поточного року купив собі Redmi Note 12 Pro. Нещодавно, коли чоловік йшов вулицею, смартфон лежав у кишені. Спочатку користувач побачив дим, а потім відчув шкірою високу температуру. Коли дістав гаджет із кишені та кинув на землю, той почав горіти. Про це повідомляє Gizmochina.

Смартфон за пару хвилин перетворився на грудку вугілля. У службі підтримки Redmi Дазії дали незадовільну відповідь. Якщо подібне продовжиться, то він збирається подати до суду.

Фото - Gizmochina
Фото - Gizmochina

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Індії вибухнув Redmi Note 5 Pro. Загинула 8-річна дівчинка. Також ми писали про те, чому вибухають смартфони і як від цього врятуватися. 

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

США та Іран готують новий раунд переговорів - ЗМІ 14 апреля 2026

Зустріч може відбутись у четвер, 16 квітня в столиці Пакистану Ісламабад або швейцарській Женеві.

Гарбуз запобігає анемії та допомагає працювати серцю 14 апреля 2026

Регулярне вживання гарбуза суттєво допомагає організму.

Трамп почав виправдовуватися за зображення себе в ролі Ісуса 14 апреля 2026

Глава Білого дому заявив, що уявляв себе в ролі лікаря з Червого Хреста. Після шквалу критики він видалив картинку.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше