13 января 2015
Компанія Samsung задумалася про випуск смартфонів на операційці Windows, щоб зменшити власну залежність від Android. Про це, посилаючись на джерела всередині компанії, повідомляє газета The Korea Times.
Представники IT-гіганта провели тестові випробування стабільності роботи Windows 8.1 на власних пристроях і зацікавлені в подальшому релізі гаджетів на програмному забезпеченні Microsoft.
За словами одного із співробітників корпорації, виробництво мобільних телефонів Samsung на Windows почнеться не раніше третього кварталу 2015 року.
Проте, як уточнює газета, відбудеться це тільки в тому випадку, якщо корпораціям вдасться вирішити ряд судових тяжб з приводу патентних відрахувань, що сплачуються корейською компанією своїм американським конкурентам.
У компанії вважають, що реліз смартфонів на Windows допоможе просунути позиції Samsung у сегменті бюджетних телефонів.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
tsn.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Перш ніж стати безпечними сусідами для людей, роботам ще потрібно значно вдосконалитися 6 июля 2026
Розробники людиноподібних роботів поспішають продемонструвати серйозний прогрес у їхньому розвитку, але за кадром залишаються проблеми з їхньою адаптацією до перебування серед людей — різних і дуже непередбачуваних. Перш ніж таке сусідство стане соціальною нормою, творцям роботів і програмного забезпечення для них належить ще багато чого вдосконалити.
Експеримент: дві звички в їжі, які дійсно збільшили вагу 6 июля 2026
Від порції їжі, яку ви кладете на тарілку, і від того, як швидко ви її…
Шоколад може запобігти карієсу і неприємному запаху з рота 5 июля 2026
Не все солодке шкідливо для здоров’я ротової порожнини, деякі можуть допомогти. Здоров’я ротової порожнини часто…