Samsung запатентувала гнучкий смартфон, який можна скласти вдвічі

2 декабря 2015

Компанія Samsung оформила патент на гнучкий мобільний пристрій, який може складатися вдвічі.

На представленому ескізі гаджета можна помітити емблеми додатків. У їх числі опинився символ медіаплеєра iPod від конкуруючої компанії Apple.

Документ опублікувало бюро патентів США, спочатку подали заявку на реєстрацію в Південній Кореї в травні 2014 року.

Apple і Samsung ведуть "патентну війну" з 2011 року, коли американська компанія звинуватила Samsung у копіюванні iPhone.

tsn.ua

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Ворог нищить нашу історію: Кличко побував на місці атаки РФ по Києво-Печерській лаврі 15 июня 2026

Ворог нищить нашу історію: Кличко побував на місці атаки РФ по Києво-Печерській лаврі. Відео Ворог цілеспрямовано б’є по цивільній інфраструктурі

Фахівці відповіли чи правда, що ЕКЗ провокує онкологічні хвороби 15 июня 2026

Гуляють чутки про те, що екстракорпоральне запліднення може спричинити рак. Чи так це насправді?

Веб-версія Google Earth отримала загальнодоступний авіасимулятор 15 июня 2026

Ідея вбудувати в картографічний сервіс Earth симулятор авіапольотів відвідала Google ще в 2007 році, коли він з'явився в якості прихованої функції («пасхального яйця») настільної версії додатку. Понадобилося ще майже двадцять років, щоб аналогічну функцію реалізувати у веб-версії сервісу, зробивши її використання безкоштовним і відкритим.

 

Вас могут заинтересовать эти отзывы

Фара Сервіс 5.0
Фара Сервіс

Отзывов: 1

ineed.ua  
ineed.ua

Отзывов: 1

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше