22 июля 2014
Компанія Samsung вирішила вклинитися у гонку шоломів віртуально реальності і покаже свій гаджет вже у вересні.
Після Facebook і Sony, Samsung стане наступною великою компанією, яка заявить про свої успіхи у створенні засобу для "занурення у Матрицю" і вступить у конкуренцію з Oculus Rift від Facebook і творінням від Sony для PlayStation 4.
Але, на відміну від конкурентів, Samsung, як передає SamMobile, працює в концепції док-станції, до якої буде підключатися смартфон, що є очевидним повторенням ідеї "жартівливого" шолома VR із картонної коробки від Google.
Як очікується, пристрій буде показано вже у вересні на виставці IFA в Берліні.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
tsn.ua
← Вернуться на предыдущую страницу
Казахстан відновив відвантаження нафти у порту Новоросійська 28 июля 2026
Відновлення прийому нафти дозволяє нафтодобувним компаніям відновити експортні операції через морський термінал.
На Київщині у штучній водоймі потонула 13-річна дівчинка 28 июля 2026
На Київщині у штучній водоймі потонула 13-річна дівчинка. Подробиці трагедії Усі обставини трагічного випадку встановлять правоохоронці
Янукович під чужим ім'ям живе в Сочі - ЗМІ 28 июля 2026
Сім'я експрезидента-втікача за роки перебування в РФ придбала значні активи і має мільйони доларів на рахунках.