20 марта 2016
Компания Seat планирует представить новый кроссовер в 2017 году.
На мировом рынке компактный кроссовер будет конкурировать с Nissan Juke и Renault Captur. Об этом сообщил руководитель Seat Лука де Мео на ежегодной пресс-конференции марки в Мадриде, посвященной итогам работы и планам на будущее.
Предполагается, что новый вседорожник будет построен на модульной платформе MQB от автоконцерна Volkswagen. В моторную гамму войдут четырехцилиндровые бензиновые и дизельные агрегаты.
Производство новинку будет развернуто на предприятии в Марторелле.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Найбільший електричний літак у світі вперше піднявся в повітря — 27 хвилин у повітрі обійшлися дешевше чашки кави 14 августа 2026
Шведський стартап Heart Aerospace провів успішні льотні випробування повністю електричного літака X1, який став найбільшим у світі літальним апаратом на повністю електричній тязі. Випробування підтвердили економічну доцільність заміни традиційного пального на батареї в регіональних польотах і привернули увагу United Airlines та Air Canada.
Вибух у порту Роттердама: загинула людина, є поранені 14 августа 2026
У найбільшому порту Європи, Роттердамі, стався потужний вибух на території енергетичної компанії. Загинула одна людина, ще кілька людей зазнали поранень і були госпіталізовані.
Вчиняв диверсії на залізниці та спалив авто волонтера: у Києві суд виніс вирок ворожому агенту 14 августа 2026
Вчиняв диверсії на залізниці та спалив авто волонтера: у Києві суд виніс вирок ворожому агенту. Фото Затримали злочинця в одному з регіонів країни, де він переховувався від правоохоронців