13 ноября 2024
Окупанти посилено використовують при атаках дрони, а не крилаті ракети. Виходить, що країна-терористка не здатна виробляти потрібну кількість крилаток. Таку думку має військовий експерт Анатолій Храпчинський.
За його словами, РФ відчуває проблеми з двигунами. Мали місце навіть заяви про закупівлю технології виробництва цього компонента для крилатих ракет і балістики в Ірану.
"Росія не встигає виробляти таку кількість для того, щоб забезпечити себе. Крім того, РФ розуміє, що війна йде на виснаження і ракети - це дуже дорого. Ба більше, щоб запустити більшість ракет, треба підняти стратегічну авіацію, а це теж дуже дорого", - пояснив експерт.
Аналітик вказує, що у росіян мало стратегічної авіації. Якщо тактичну авіацію вони можуть будувати, то зі стратегічною все навпаки. Її можна лише ремонтувати за рахунок списаних бортів.
"Разом з тим, ми бачимо застосування ракет Х-69. Це та ракета, про яку йшлося про те, що Росія буде шукати ракету, яка буде летіти на відстань до 1000 км, але буде запускатися з тактичної авіації. Це, знову ж таки, тому, що стратегічну авіацію дуже дорого використовувати. Стратегічна авіація Росії потрібна, якщо вона збирається воювати з НАТО, тому що це літаки, які можуть літати на 6000 км і випускати ракети на 4000 км. Використовувати її по Україні на відстань до 1000 км є ресурсозатратним, тому зараз РФ шукає рішення здешевлення можливості своїх ресурсів", - зазначив Анатолій Храпчинський.
Храпчинський зазначив, що окупанти не оголосили мобілізацію, натомість набрали бійців КНДР. Вони підтримують дешеві рішення для загального стримування ситуації в РФ і одночасного продовження війни.
"І ми бачимо дешеві дрони, застосування ракет Х-69. Росія буде шукати рішення, щоб один Shahed міг завдати набагато більше шкоди, ніж раніше завдавали два Shahed, - сказав Храпчинський.
Використання термобаричної бойової частини в щільній забудові міста дуже небезпечне. Бо відбувається повторна детонація. А далі - більші руйнування, потужніша вибухова хвиля.
"Росія воює як терорист, намагаючись завдати більше шкоди цивільному населенню. Так само вони намагаються залетіти глибше в тил України, щоб завдати більшої шкоди. Наразі зарано говорити, чи буде використовуватися це на постійній основі, чи ні, але в будь-якому разі Росія буде шукати рішення щодо того, щоб один Shahed міг завдати значно більшої шкоди, ніж раніше завдавали два Shahed", - резюмував Анатолій Храпчинський.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що з новими Shahed-136 правилам двох стін не вистачить.
Хочешь узнать больше - читай отзывы
← Вернуться на предыдущую страницу
Кандидат у президенти Польщі дав згоду не пускати Україну до НАТО 23 мая 2025
Лідер антиукраїнської Конфедерації Славомір Менцен запропонував Каролю Навроцькому підписати відповідну декларацію.
Новий есмінець КНДР зазнав аварії на очах в Кім Чен Ина 23 мая 2025
Кім Чен Ин особисто спостерігав за фіаско. Він вимагає покарати винних і "беззастережно" відновити корабель.
Килим на стіні та меблі з 1960-х: мільйонер Гарік Корогодський показав свою єдину квартиру за $70 тисяч із ретроремонтом. Фото і відео