Telegram для macOS може стежити за нами через камеру і мікрофон

19 мая 2023

Telegram для macOS може стежити за нами через камеру і мікрофон

У Telegram на macOS є баг, який допомагає зловмисникам користуватися камерою і мікрофоном ноутбука без дозволу власника. Про це повідомив розробник Ден Рева.

Через баг зловмисники здатні записувати відео зі звуком і зберігати все в прихованій папці на Mac. Ба більше, запис може запускатися навіть за умови, що потрібні дозволи вимкнено.

У Telegram кажуть, що віддалений доступ до камери і мікрофона відкривається за наявності шкідливого ПЗ з root-доступом. Розглядається створення оновлення для виправлення проблеми.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Мінкульт серйозно стурбований роботою Telegram в Україні. 

techno.bigmir.net

Хочешь узнать больше - читай отзывы

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Google представила вдосконалену ШІ-модель Gemini 3.1 Pro «для завдань, де простої відповіді недостатньо» 20 февраля 2026

Компанія Google представила модель Gemini 3.1 Pro — оновлену версію, яка дебютувала в листопаді під назвою Gemini 3 Pro. Ця модель орієнтована на завдання підвищеної складності в науці, інженерії та прикладних дослідженнях. Саме Google стверджує, що нова модель призначена «для завдань, де простої відповіді недостатньо».

У Франції зафіксовано рекорд: 36 днів поспіль йдуть дощі 20 февраля 2026

Попередній рекорд зареєстрували восени 2023 року, коли в країні було 32 дощові дні поспіль.

Новий проект Apple: преміальні смарт-окуляри з двома камерами та ШІ-компаньйоном 20 февраля 2026

Новий проект Apple: преміальні смарт-окуляри з двома камерами та ШІ-компаньйоном

 

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше