Tesla Motors роздала свої патенти для створення електромобілів

13 июня 2014

Провідна компанія з виробництва електромобілів Tesla Motors вирішила відкрити свої патенти по створенню екологічно чистого транспорту.

За словами гендиректора компанії Елона Маска, таке рішення дозволить суттєво вплинути на ринок електромобілів, який зараз займає лише 1%, при річному виробництві в 100 тисяч штук. А підключення інших виробників, які зможуть використовувати патенти Tesla Motors, дасть поштовх до розвитку цього сегменту ринку.

Варто зазначити, що одна з найпопулярніших моделей електромобілів Tesla Model S, у найвищій комплектації, забезпечує розгін до сотні за 4,4 секунди і може проїхати на одному заряді батареї до 425 кілометрів.

Хочешь узнать больше - читай отзывы

tsn.ua

← Вернуться на предыдущую страницу

Читайте также:

Христина Соловій потішила фанів знімками в спокусливій сукні 26 декабря 2025

Співачка Христина Соловій 25-го грудня, коли українці святкували Різдво, не викладала традиційних фото біля ялинки у картатій піжамі.

Китай вирішив, що ШІ здатний на «підрив державної влади та повалення соціалістичної системи» 26 декабря 2025

Хоча уряд Китаю вважає ШІ-технології вкрай важливими для майбутнього країни, регулювання та нещодавні чистки онлайн-контенту свідчать про побоювання, що ШІ може дестабілізувати суспільство.

17-річний син подарував Кароль букет під час її концерту у Львові. Відео 26 декабря 2025

17-річний син співачки Тіни Кароль, Веніамін Огір приїхав додому на канікули та зробив мамі приємний сюрприз на її концерті у Львові.

 

Каталог отзывов





×

Выберите область поиска

  • Авто
  • Одяг / аксесуари
  • Роботодавці
  • Інше